Pierwsza liga polska w zakładach bukmacherskich!

Sobota na pierwszoligowych boiskach zapowiada się naprawdę ciekawie. Zagrają kandydaci do awansu do Ekstraklasy, a więc na pewno nie powinno być nudno. Zapewniamy, że warto zatrzymać się na chwilę w przedświątecznych obowiązkach, i typować spotkania Pierwszej Ligi Polskiej razem z nami! Komu więc przyjdzie się z sobą zmierzyć w ten dzień, i co na temat dzisiejszych spotkań sądzą eksperci Totolotka?

W sobotę w Pierwszej lidze czeka nas więc pięć spotkań piłkarskich. Jak prezentują się one wszystkie pod kątem zakładów bukmacherskich? Przedstawiamy Wam każdą z tych par, jak zwykle wraz z dokładną godziną rozpoczęcia każdego danego meczu, a także wartością kursów na poszczególne możliwe w nich rezultaty, jakie można znaleźć w naszym serwisie. W sobotnie południe, i po południu zmierzą się więc ze sobą:

Pogoń Siedlce – Zagłębie Sosnowiec (godzina 11:45)

zwycięstwo Pogoni Siedlce: 3,10_____remis: 3,15_____zwycięstwo Zagłębia Sosnowiec: 2,20

Stomil Olsztyn – Wigry Suwałki (12:00)

zwycięstwo Stomilu Olsztyn: 2,25______remis: 3,05______zwycięstwo Wigier Suwałki: 3,10

Sandecja Nowy Sącz – Zawisza Bydgoszcz (13:00)

zwycięstwo Sandecji Nowy Sącz: 2,90___remis: 3,15___zwycięstwo Zawiszy Bydgoszcz: 2,30

Olimpia Grudziądz – Chrobry Głogów (14:00)

zwycięstwo Olimpii Grudziądz: 2,40____remis: 3,00____zwycięstwo Chrobrego Głogów: 2,90

MKS Kluczbork – Arka Gdynia (15:00)

zwycięstwo MKS Kluczbork: 4,30________remis: 3,45________zwycięstwo Arki Gdynia: 1,75

Ze wspomnianych spotkań najciekawiej zapowiada się to które zostanie rozegrane najwcześniej, a więc mecz Pogoni Siedlce z Zagłębiem Sosnowiec. Będzie on transmitowane na żywo w Polsacie Sport. Typujecie go razem z nami? Ciekawie również powinno być w Nowym Sączu, gdzie Sandecja podejmie Zawiszę Bydgoszcz. Czy goście będą potrafili utrzymać wysoką formę z początku rundy wiosennej. A czy Chrobry Głogów pokona Olimpię Grudziądz, i na dobre włączy się w walkę o awans do Ekstraklasy, a Arka Gdynia uczyni to samo z MKS Kluczbork? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem!

Typujemy rozgrywki Pierwszej ligi polskiej wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.. Nasza pełna oferta kursowa na wszystkie sobotnie pojedynki czeka już na Ciebie w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *