Piątkowe mecze towarzyskie w Totolotku!

Nie zwalniamy tempa w graniu towarzyskich spotkań reprezentacji! Już dziś kolejne mecze, z których postanowiliśmy wybrać dla Państwa te naszym zdaniem najciekawsze, i przedstawić je w naszej zapowiedzi bukmacherskiej!

Rozpoczynamy więc meczem Irlandii ze Szwajcarią. Obu reprezentacjom będzie dane wystąpić na Euro, co w ich przypadku można już nazwać raczej normą, gdyż w miarę regularnie kwalifikują się do takich imprez. Nie notują w nich jednak większych sukcesów, co zwłaszcza w przypadku Szwajcarów jest sporym rozczarowaniem. To spotkanie ma na nam dać chociaż częściową odpowiedź na pytanie- na jakim etapie przygotowań są obie reprezentacje, i która ma większe szanse na sukces. Według ekspertów bukmacherskich  Totolotka, większe szanse na wygranie tego pojedynku mają Szwajcarzy. Nie zapodajmy jednak, że mecz ten odbędzie się w Dublinie, a tam zdarzało się już polegać największym, takim jak na przykład mistrzom Świata- Niemcom. Jak będzie w rzeczywistości? Mecz Irlandii ze Szwajcarią rozpocznie się o godzinie 20:45.

zwycięstwo Irlandii: 2,75____________remis: 2,95____________zwycięstwo Szwajcarii: 2,50

Reprezentacja Holandii wygląda na mocno rozbity zespół. Nieudane eliminacje do Mistrzostw Europy zrobiły swoje. Holendrzy, to jednak dalszym ciągu naprawdę silna drużyna, w składzie której nie brakuje prawdziwych gwiazd światowego futbolu. Jak więc poradzi sobie chcąca na pewno szybko się odrodzić reprezentacja Oranje w meczu z przygotowującą się do roli gospodarza Euro 2016 ekipą Francji? Czy nasze przypuszczenia się potwierdzą, i czeka nas tutaj naprawdę dobry pojedynek? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym fakcie już niebawem! Początek szlagieru piątkowych spotkań towarzyskich zaplanowano na godzinę 20:45.

zwycięstwo Holandii: 3,60____________remis: 3,15____________zwycięstwo Francji: 1,95

Interesująco zapowiada się również spotkanie reprezentacji Portugalii z Bułgarią. Rozpocznie się ono najpóźniej pośród wszystkich piątkowych pojedynków towarzyskich, bo o godzinie 21:45. Czy Cristiano Ronaldo i spółka zaprezentują w nim formę pozwalającą wierzyć w to, że Portugalia będzie w stanie odnieść sukces na Euro 2016? W każdym razie gospodarze według serwisów bukmacherskich są zdecydowanymi faworytami do zwycięstwa w spotkaniu z Bułgarią.

zwycięstwo Portugalii: 1,30____________remis: 4,35____________zwycięstwo Bułgarii: 9,25

Typujemy towarzyskie mecze reprezentacji piłkarskich wspólnie wraz z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A. Sprawdź naszą pełną ofertę na wszystkie te piątkowe spotkania. Czeka ona już na Ciebie w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *