Mecze towarzyskie w Totolotku

To już ostatni dzień, jaki FIFA wyznaczyła na towarzyskie spotkania reprezentacji. Zostanie dziś rozegranych najwięcej pojedynków. Postanowiliśmy wybrać dla Was te naszym zadaniem- najciekawsze, i przedstawić je w naszej zapowiedzi bukmacherskiej!

Rozpoczynamy więc pojedynkiem Niemców z Włochami. Czy można sobie wyobrazić ciekawszy mecz pomiędzy reprezentacjami z Europy? Gospodarze na pewno są bardzo podrażnieni przegranym spotkaniem z Anglią, w to którym prowadzili już 2:0, a jednak przegrali. Natomiast Włosi jak to Włosi. Nie należy się raczej spodziewać spektakularnego wyniku z ich strony. Raczej bardzo kunktatorskiej gry. Czy pozwoli ona na uzyskanie dobrego wyniku z mistrzami świata? Początek meczu: Niemcy – Włochy, o godzinie 20:45. Spotkanie to będzie transmitowane w TVP Sport.

zwycięstwo Niemców: 1,95___________remis: 3,25___________zwycięstwo Włochów: 4,00

Również o godzinie 20:45, rozpocznie się stracie Portugalii z Belgią. Jeśli Niemcy są rozczarowani porażką z Anglią, to co mają powiedzieć Portugalczycy, którzy kilka dni temu doznali upokarzającej klęski ze słabą przecież Bułgarią? Cristiano Ronaldo i spółka na pewno będą chcieli się dzisiaj zrehabilitować. Tylko czy pierwsza reprezentacja w rankingu FIFA pozwoli im na łatwe zwycięstwo? Naprawdę bardzo wątpliwa sprawa… Ale za to mamy tutaj prawo oczekiwać naprawdę bardzo dobrego spotkania. Typujecie je razem z nami w Totolotku? Serdecznie zapraszamy!

zwycięstwo Portugalii: 2,20____________remis: 3,00____________zwycięstwo Belgii: 3,15

Anglia opromieniona odwróceniem losów meczu, i pokonaniem reprezentacji Niemiec w Berlinie, pragnie w dalszym ciągu kroczyć ścieżką zwycięstw. Naprzeciwko niej staje więc dziś w dalszym ciągu kiepsko radząca sobie w ostatnim czasie Holandia. Zdaniem serwisów bukmacherskich to właśnie naładowani pozytywną energią Anglicy są zdecydowanymi faworytami do wygranej. Jednak Holandia na pewno nie jest tak słaba, jak mogą wskazywać na to jej ostatnie wyniki. Czy więc Oranje mają prawo liczyć na przebudzenie? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem! Mecz Anglii z Holandią będzie transmitowany w Eleven! Jego początek o godzinie 21:00.

zwycięstwo Anglii: 1,70_____________remis: 3,45_____________zwycięstwo Holandii: 4,55

I jeszcze spotkanie Francji z Rosją. Trójkolorowi są na najlepszej drodze, by osiągnąć sukces na Euro 2016. Ich ostatnie wyniki uzyskiwane w spotkaniach kontrolnych zdają się właśnie na to wskazywać. Jak Francja poradzi sobie dziś z bardzo solidną drużyną Rosji, która również marzy o uzyskaniu dobrego wyniku na już niedługo rozpoczynającym się czempionacie? To nie będzie łatwy mecz dla drużyny gospodarzy. Owszem, są faworytami, ale trzeba będzie to jeszcze potwierdzić na boisku, a wiadomo nie od dziś, że Rosja to zawsze bardzo niewygodny przeciwnik dla każdego rywala. A więc Francja czy Rosja? Będziemy mieli okazję przekonać się już od godziny 21:00, kiedy to rozpocznie się te mecz!

zwycięstwo Francji: 1,50______________remis: 3,60______________zwycięstwo Rosji: 6,25

Typujemy towarzyskie mecze reprezentacji wspólnie razem z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.. Kliknij w tym miejscu, i sprawdź naszą pełną ofertę kursową na wszystkie w nich!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *