Mecz: Polska – Serbia, w zakładach bukmacherskich!

Kadra trenera Adama Nawałki rozegra dzisiaj mecz towarzyski z reprezentacją Serbii. Co na temat tego spotkania sądzą eksperci Totolotka S.A., i jakie kursy jakie przygotowali dla nas na ten pojedynek?

Serbowie, środowy rywal Biało-Czerwonych, w ostatnich miesiącach prezentują się bardzo słabo. W czterech ostatnich meczach ponieśli same porażki, a eliminacje do Mistrzostw Europy 2016 przegrali z kretesem, kończąc je na przedostatniej pozycji w swojej grupie eliminacyjnej. Kadra Serbii to mieszanka kilkunastu rozkapryszonych gwiazdek, z którymi żaden ich selekcjoner już od kilku dobrych lat w żaden sposób nie potrafi dać sobie rady. To obrazuję skalę trudności, jaka czeka ich trenera, jakim jest Radovan Ćurčić. Polska to też od niedawna zbiór kilku gwiazd, z których najmocniej świeci oczywiście blask Roberta Lewandowskiego. Jednak w naszej reprezentacji brak rozkapryszenia, i licznych aktów niesubordynacji, jakie już od jakiegoś czasu trawią Serbów. Polska jest faworytem ekspertów Totolotka do zwycięstwa w tym meczu, ale na pewno nie przyjdzie nam ono łatwo. Nie w pełni sił jest jeden z liderów naszej reprezentacji- Grzegorz Krychowiak. Nie wiadomo, czy Krycha zagra od pierwszych minut. Może go oczywiście zastąpić Tomasz Jodłowiec lub Piotr Zieliński, ale zarówno jeden jak i drugi to z całą pewnością jeszcze nie ta para kaloszy. W jakim więc składzie wystąpią Polacy w środowym spotkaniu z Serbią? I najważniejsze- kto będzie górą w tym pojedynku? Mocno wierzymy, że Biało-czerwoni! A jakiego zdania są nasi typerzy? Jakie zdarzenia z tego meczu umieściliście na swych kuponach bukmacherskich?

zwycięstwo Polski: 2,05______________remis: 3,20______________zwycięstwo Serbii: 3,75

Spotkanie reprezentacji Polski z Serbią rozpocznie się o godzinie 20:45. Będzie można je zobaczyć je na żywo w  telewizji w TVP1 oraz w TVP Sport. A w Totolotku można typować je już teraz! Kliknij tutaj, i przekonaj się o tym sam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *