Mecz: Polska – Finlandia, w zakładach bukmacherskich!

W swoim drugim meczu kontrolnym przed Euro 2016, reprezentacja  Polski zmierzy się z Finlandią. Jak kształtują się przedmeczowe kursy na to spotkanie, i co sądzą o nim eksperci serwisu Totolotek.pl?

Dla niektórych kadrowiczów spotkania z Serbią oraz Finlandią to tylko kolejne kontrolne spotkania przed zaczynającymi się już za niecałe sto dni Mistrzostwami Europy w piłce nożnej. Oni (tacy jak Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Grzegorz Krychowiak, Kamil Glik, i jeszcze kilku innych) są pewni miejsca w kadrze na finałowy turniej we Francji. Wykluczyć może ich jedynie kontuzja. Jednakże dla kilku innych obecne zgrupowanie to ostatnia szansa na załapanie się do reprezentacji na tę imprezę. I wydaje się, że selekcjoner Biało-czerwonych- Adam Nawałka, może dać dzisiaj szansę na pokazanie się właśnie kilku dublerom, i zawodnikom z dalszego planu, z których usług nie zawsze korzystał podczas niedawnych spotkań o punkty. W rywalizacji z Serbią nasz trener nie skorzystał z usług na przykład Mariusza Stępińskiego, Filipa Starzyńskiego, czy też Pawła Wszołka. W spotkaniu z Finlandią ma się to jednak zmienić. Czy któryś z dublerów będzie potrafił wykorzystać więc nadarzającą się dla niego szansę, a Polska pokona Finlandię? Naprawdę mocno w to wierzymy! A jakiego zdania są nasi typerzy? Jakie zdarzenia z tego meczu zdecydowali się umieścić na swym kuponie bukmacherskim na sobotę? Mecz Polski z Finlandią odbędzie się o godzinie 17:30. Będzie on transmitowany w TVP1 oraz TVP Sport.

zwycięstwo Polski: 1,45_____________remis: 3,95_____________zwycięstwo Finlandii: 7,00

Zapraszamy Was do wspólnego typowania meczu Polski z Finlandią. Oferta bukmacherska Totolotka na to spotkanie czeka już na Was tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *