Liga Mistrzów w Totolotku!

We wtorek swoje mecze rewanżowe w 1/8 Champions League rozgrywają dwie pierwsze pary. Patrząc po wynikach pierwszych spotkań jakie padły trzy tygodnie temu w meczach tych drużyn wygląda na to, że już mniej więcej wszystko jasne.  Czy jednak mamy prawo oczekiwać tu jakichś niespodzianek? Zapraszamy do naszej analizy bukmacherskiej!

W pierwszym meczy pomiędzy Gent a Wolfsburgiem padł rezultat dwa do trzech. Jest on nieco zaskakujący, gdyż Wilki prowadziły już w tym meczu trzy do zera, ale jednak dały się doścignąć gospodarzom na różnicę jednej bramki. Taki wynik daje im jeszcze cień szansy na awans do ćwierćfinału, ale teraz Wolfsburg ma zagrać znacznie bardziej skoncentrowany w defensywie. A jeśli tak, to wobec jego naprawdę sporego potencjału w ataku, nie powinno mu się przytrafić nic specjalnie złego. Jeśli nie zdarzy się nic nieoczekiwanego, to zespołem, który zamelduje się w ćwierćfinale piłkarskiej Ligi Mistrzów, będą gospodarze. Ale no właśnie… Wiadomo nie od dziś, że futbol wręcz kocha sprawiać niespodzianki! Czy mamy więc prawo oczekiwać takiej dzisiejszego wieczoru w tym pojedynku? Na starcie Wolfsburga z Gent zapraszamy do N-Sport+.

zwycięstwo Wolfsburga: 1,45____________remis: 4,35____________zwycięstwo Gent: 6,25

Trzy tygodnie temu Real Madryt pokonał pewnie AS Romę dwa do zera. Rewanż dla Królewskich wydaje się już tylko formalnością. Gwiazdą tamtego spotkania był oczywiście Cristiano Ronaldo, który strzelił fenomenalną bramkę. Czy podobnie będzie dzisiejszego wieczoru, i Real odniesie drugie przekonywujące zwycięstwo nad piłkarzami z Wiecznego Miasta? Totti i spółka zapowiadają, że wcale nie poddadzą się tak łatwo, i pojadą do stolicy Hiszpanii, powalczyć jeszcze o awans, ale chyba nikt nie ma wątpliwości Romie będzie szalenie trudno ugrać w tym starciu cokolwiek. Mecz Realu Madryt z AS Romą będzie transmitowany w Canal+ Sport.

zwycięstwo Realu Madryt: 1,40_________remis: 4,90_________zwycięstwo AS Romy: 6,50

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania Champions League! Nasza pełna oferta bukmacherska na wtorkowe spotkania czeka już na Ciebie w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *