Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych w Totolotku!

W Lidze Mistrzów piłkarzy ręcznych czeka nas dzisiaj rywalizacja niemiecko-francuska, a także niemiecko-chorwacka. Co ciekawego czeka nas w tych meczach, jeśli chodzi ten aspekt, który najbardziej nas interesuje, czyli oczywiście zakładów bukmacherskich?

Na początek zapraszamy Was do typowania meczu SG Flensburg Handewitt z Montpellier HB. Nie dziwi tak niski kurs na wygraną zespołu gospodarzy. Wszakże Flensburg Handewitt to druga drużyna niemieckiej Bundesligi, a chyba nikogo nie trzeba specjalnie przekonywać jak bardzo to mocna liga. Tymczasem Montpellier przegrał pierwszy mecz z nimi 27-28, a ponadto w ekstraklasie francuskiej radzi sobie w tym sezonie zupełnie przeciętnie, zajmując w niej aktualnie dopiero szóstą pozycję. To zdecydowanie za mało jak na ambicje takiego zespołu. Przed ekipą Montpellier teraz więc dwa cele. Odrobić jednobramkową stratę z meczu u siebie, a następnie dogonić czołówkę ligi francuskiej! Czy uda im się jedno lub drugie zadanie? To pierwsze już dzisiaj o godzinie 17:00. Czy więc Francuzi będą w stanie podołać temu zadaniu? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem!

zwycięstwo SG Flensburg Handewitt: 1,15__remis: 12,00__zwycięstwo Montpellier HB: 6,25

Teraz już godzina 19:30, i spotkanie: Rhein Neckar Lowen – RK Zagreb. Gospodarze są typowani przez serwisy bukmacherskie na jednych z faworytów do triumfu w obecnej edycji Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. Totolotek jest podobnego zdania. Nie zapowiada się, by mimo wszystko przeciętny zespół z Zagrzebia mógł poważnie zagrozić zespołowi Rhein Neckar Lowen. RK Zagreb to oczywiście nie przypadkowa drużyna, ale naprawdę ciężko się spodziewać, by mogła powalczyć dziś o dobry wynik. Ewentualna wygrana piłkarzy ręcznych drużyny gości będzie uznana tutaj za relatywnie sporą niespodziankę. Czy zdaniem naszych typerów- ma dzisiaj prawo taka się wydarzyć? Jakie zdarzenia z tego meczu zdecydowali się umieścić na swoich kuponach bukmacherskich na niedzielę?

zwycięstwo Rhein Neckar Lowen: 1,25_____remis: 10,75_____zwycięstwo: RK Zagrzeb: 4,35

Typujemy rezultaty spotkań Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.. Nasza pełna oferta na wspomniana mecze czeka już na Was tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *