Hiszpańska Primera Division w zakładach bukmacherskich!

W czwartek również gra hiszpańska La Liga. Będzie ciekawie, gdyż będziemy mieli okazję typować miedzy innymi poczynania FC Barcelony. Z kim więc przyjdzie zmierzyć się dzisiaj Blaugranie, i co jeszcze czeka nas w Primera Division, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

W pierwszym dzisiejszym meczu ligi hiszpańskiej zmierzą się więc ze sobą Granada i Sporting Gijon. Nie ma się co oszukiwać- to z całą pewnością nie będzie porywające widowisko, ale szalenie ważne zarówno dla jednych jak i dla drugich. Taki klasyczne spotkanie o sześć punktów. Obie drużyny tkwią w strefie spadkowej Primera Division. Wygrana będzie oznaczała znalezienie się nad kreską, a więc jest o co grać! Granada rozpocznie swoją rywalizację ze Sportingiem o godzinie 20:00. O ewentualnym zwycięstwie jednych bądź drugich zdecyduje najpewniej dyspozycja dnia. Który zespół będzie miał ją dziś na wyższym poziomie, i  który zdoła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść?

zwycięstwo Granady: 2,00_________remis: 3,25_________zwycięstwo Sportingu Gijon: 3,65

Pół godziny później, czyli o 20:30 rozpocznie się pojedynek Espanyolu z Realem Betis. Mecz ten będzie można zobaczyć w Eleven Sports. Beniaminek z Betisu przeżywa ostatnio naprawdę dobry okres. Cztery mecze bez porażki to najlepsze osiągnięcie Realu B. w tym sezonie. Espanyolowi wiedzie się teraz również w miarę przyzwoicie, a że to mocniejsza, o wiele bardziej doświadczona drużyna, a w dodatku będzie rozgrywała ten mecz u siebie, to nie powinno dziwić, że to właśnie gospodarze są stawiani przez serwisy bukmacherskie w roli faworytów do zwycięstwa. Obydwa zespoły mają w tabeli ligi hiszpańskiej identyczny dorobek- po 28 punktów, oba preferują ofensywny styl gry. Liczymy więc tutaj na naprawdę dobre widowisko.Czy właśnie tak będzie? Przekonamy się o tym już niebawem.

zwycięstwo Espanyolu: 2,00__________remis: 3,25__________zwycięstwo Realu Betis: 3,60

Najciekawiej zapowiada się jednak rywalizacja Rayo Vallecano z Barceloną. Wczoraj swoje mecze wygrały goniące Balugranę- Real i Atletico, więc by zachować bezpieczną różnicę punktową, potrzeba jest teraz wygrana Barcy. Nie powinno być o nią jakoś szczególnie trudno. Jeśli nie zdarzy się nic nieoczekiwanego, to goście powinni odnieść tutaj spokojne zwycięstwo. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że to właśnie Barcelona jest faworytem do zdobycia trzech oczek. Czy Rayo będzie miało dziś czego szukać w pojedynku z tak silnym rywalem? Na spotkanie: Rayo Vallecano – Barcelona, zapraszamy do Eleven. Jego początek o godzinie 21:00.

zwycięstwo Rayo Vallecano: 11,25________remis: 7,00________zwycięstwo Barcelony: 1,18

Typujemy rozgrywki Primera Division wspólnie z Totolotkiem S.A.. Kliknij w tym miejscu, i sprawdź naszą pełną ofertę na powyższe spotkania!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *