Angielska Premier League w Totolotku

We wtorek najciekawiej w europejskiej piłce powinno być w Anglii. Czeka nas wtedy cały szereg naprawdę ciekawie zapowiadających się widowisk. Każdy z klubów rozgrywających dziś mecze walczy o europejskie puchary lub też o utrzymanie, a więc na pewno nie będzie dziś nudno. Jakie więc mecze angielskiej Premier czekają nas we wtorek, i co na ich temat będą mieli nam do przekazania eksperci serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A.?

Będziemy mieli więc okazję typować dziś pięć spotkań. Wszystkie one rozpoczną się o godzinie 20:45. Poniżej prezentujemy każdą z tych par, wraz z wartością liczbową kursów na poszczególne możliwe rozstrzygnięcia, jaką można znaleźć w serwisie bukmacherskim Totolotka. We wtorkowy wieczór w angielskiej Premier League zmierzą się więc ze sobą:

Bournemouth – Southampton

zwycięstwo Bournemouth: 2,80_______remis: 3,10_______zwycięstwo Southamptonu: 2,50

Aston Villa – Everton

zwycięstwo Aston Villi: 4,65___________remis: 3,50___________zwycięstwo Evertonu: 1,75

Leicester City – West Bromwich

zwycięstwo Leicesteru City: 1,60______remis: 3,60______zwycięstwo West Bromwich: 5,50

Norwich – Chelsea

zwycięstwo Norwich: 5,00____________remis: 3,80____________zwycięstwo Chelsea: 1,60

Sunderland – Crystal Palace

zwycięstwo Sunderlandu: 2,45________remis: 3,10________zwycięstwo Crystal Palace: 2,90

Ze wszystkich wtorkowych spotkań ligi angielskiej najciekawiej zapowiada się pojedynek Bournemouth z Southamptonem, a więc obecnego klubu naszego Artura Boruca, z zespołem w którym występował jeszcze do niedawna. Czy nasz rodak po raz kolejny udowodni, że pozbycie się go było błędem i zapewni punkty swojej drużynie? Natomiast Chelsea ma już chyba ostatnią szansę na włączenie się w rywalizację o europejskie puchary. Jeśli The Blues nie zdobędą pełnej puli w swoim wyjazdowym pojedynku z Norwich, to będą mogli już zapomnieć nawet o występach w Lidze Europy.  Warto również nadmienić, że mecz kroczącego po mistrzostwo Anglii- Leicesteru City z West Bromem będzie transmitowany w Canal+ Sport 2.

Zapraszamy Was do wspólnego typowania rezultatów spotkań angielskiej ekstraklasy razem z Totolotkiem S.A.. Kliknij w tym miejscu, i sprawdź naszą pełną ofertę kursową na Premier League!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *