Typujemy niedzielne mecze polskiej Ekstraklasy

Niedzielne mecze polskiej Ekstraklasy prezentują się naprawdę ciekawie. W akcji będziemy mieli okazję zobaczyć między innymi mistrza i wicemistrza Polski. Co więc czeka nas w lidze polskiej, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

Niedzielne granie w Ekstraklasie rozpoczynamy więc spotkaniem Lecha Poznań z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza. Będzie ono transmitowane w Canal+ Sport. Wszyscy doskonale pamiętamy, to wydarzyło się w rundzie jesiennej, kiedy to mistrz Polski sensacyjnie poległ z beniaminkiem z Niecieczy. Od tego czasu w Kolejorzu zmieniło się jednak bardzo dużo, a przede wszystkim szkoleniowiec, oraz wyniki, które poprawiły się naprawdę znacznie. W sobotę Cracovia pokazała, że można grać bardzo skutecznie bez Rakelsa. Czy Lechici poradzą sobie z podobnym problemem, zastąpienia Hamalainena? W drużynie Jana Urbana jest kilka nowych twarzy, czy wkomponują się oni w skład już od pierwszego meczu, i będą zapewniać drużynie z Poznania kolejne ligowe punkty? Spotkanie Lecha z Termalicą rozpocznie się o godzinie 15:30.

zwycięstwo Lecha Poznań: 1,55_remis: 3,70_zwycięstwo Termaliki Bruk-Bet Nieciecza: 6,50

Teraz już rywalizacja Legii Warszawa z Jagiellonią Białystok. Rundę wiosenną w polskiej Ekstraklasie Legioniści zainaugurują u siebie z Jagiellonią Białystok, gdzie są zdecydowanymi faworytami do zwycięstwa. Jaga nie jest słabym zespołem, jednak to gospodarze walczą o mistrzostwo Polski, Jagiellonia co najwyżej o miejsce w grupie mistrzowskiej, w której raczej nie zadziała zbyt wiele. W chwili obecnej, czyli na dziewięć meczów przed końcem rundy zasadniczej, zespół Czerczesowa traci do prowadzącego w tabeli Piasta Gliwice sześć punktów, ale ma też o jedno spotkanie rozegrane mniej. Czy więc po meczu z Jagiellonią ta strata zmniejszy się do trzech oczek? Przekonamy się o tym już niebawem! Legia Warszawa rozpocznie swoją rywalizację z Jagiellonią Białystok o godzinie 18:00. Spotkanie to będzie transmitowane w Canal+.

zwycięstwo Legii Warszawa: 1,52_____remis: 4,00_____zwycięstwo Jagielloni Białystok: 6,20

Zapraszamy do wspólnego typowania rezultatów polskiej Ekstraklasy wspólnie z Totolotkiem! Kliknij w tym miejscu i sprawdź naszą pełną ofertę bukmacherską na niedzielne mecze!

Komentarzy (21)

  1. Dariusz

    Legia – Jagiellonia Cernych strzeli kurs 5

    Faworytem są gospodarze, ale Jagiellonia potrafi grać w Warszawie. Jestem pewny, że coś strzeli. Stawiam na Cernycha.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *