Typujemy NBA!

W środę w nocy w lidze NBA czekają nas naprawdę ciekawe mecze. Komu  więc z kim przyjdzie się wtedy zmierzyć, i co na temat wszystkich tych pojedynków mają nam do powiedzenia eksperci serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A.?

I tak przyjdzie nam typować pięć spotkań. Poniżej prezentujemy je wszystkie wraz z godziną rozpoczęcia każdego z nich, oraz z wartościami kursowymi poszczególnych możliwych rozstrzygnięć, jakie można znaleźć w naszym serwisie. W środową noc w NBA zagrają więc ze sobą:

Miami Heat – San Antonio Spurs (godzina 02:00)

zwycięstwo Miami Heat: 3,30_____remis: 10,25______zwycięstwo San Antonio Spurs: 1,40

Milwaukee Bucks – Boston Celtics (02:00)

zwycięstwo Milwaukee Bucks: 2,55_____remis: 9,75_____zwycięstwo Bostonu Celtics: 1,60

New York Knicks – Washington Wizards (02:00)

zwycięstwo New York Knicks: 1,85___remis: 9,50___zwycięstwo Washington Wizards: 2,10

Dallas Mavericks – Utah Jazz (02:30)

zwycięstwo Dallas Mavericks: 1,80________remis: 9,25________zwycięstwo Utah Jazz: 2,15

Golden State Warriors – Houston Rockets (04:30)

zwycięstwo Golden State Warriors: 1,10__remis: 16,00__zwycięstwo Houston Rockets: 7,20

Ze wszystkich nocnych pojedynków w NBA najciekawiej zapowiada się rywalizacja New York Knicks z Washington Wizards, oraz Dallas Mavericks z Utah Jazz. W pozostałych z nich łatwo wskazać faworyta do wygranej, natomiast w tych dwóch wspomnianych to naprawdę nie lada sztuka. Smaczku tym spotkaniom dodaje dodatkowo fakt, że są one w tych samych konferencjach, i walczą zaciekle o miejsca w play-offach, które dla żadnej z tych drużyn nie są wcale takie pewne. Szykują się więc prawdziwe pojedynki na noże! Które ze wspomnianych zespołów będą potrafiły rozstrzygnąć te pojedynki na swoją korzyść?

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza swoich typerów do wspólnego obstawiania środowych spotkań NBA. Kliknij tutaj, i sprawdź naszą pełną ofertę bukmacherską na ten dzień!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *