Typujemy mecze francuskiej Ligue 1

Wczoraj we Francji odbyły się dwa spotkania ligowe. W pierwszym z nich Monaco pokonało Bastię, w drugim Marsylii udało się wygrać na wyjeździe z ekipą Montpellier. W środę czeka nas kolejna porcja francuskiego futbolu na najwyższym poziomie! Jakie więc pojedynki zostaną rozegrane dzisiejszego dnia, i jak prezentują się one wszystkie, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

Dziś w lidze francuskiej czeka nas więc siedem meczów. Poniżej prezentujemy wszystkie dzisiejsze pary, jak zwykle- wraz godziną rozpoczęcia danego meczu, oraz z wartościami kursowymi na poszczególne rozstrzygnięcia w nich. W środę we francuskiej Ligue 1 spotkają się więc ze sobą:

Nantes – Ajaccio (godzina 19:00)

zwycięstwo Nantes: 1,95____________remis: 3,15_____________zwycięstwo Ajaccio: 4,05

Nicea – Tuluza (19:00)

zwycięstwo Nicei: 2,15______________remis: 3,20______________zwycięstwo Tuluzy: 3,30

Reims – Angers (19:00)

zwycięstwo Reims: 2,35_____________remis: 2,90_____________zwycięstwo Angers: 3,20

Lille – Cean (19:00)

zwycięstwo Lille: 1,75_______________remis: 3,45_______________zwycięstwo Cean: 4,75

Lyon – Bordeaux (19:00)

zwycięstwo Lyonu: 1,65____________remis: 3,60____________zwycięstwo Bordeaux: 5,00

Guingamp – Troyes (19:00)

zwycięstwo Guingamp: 1,55____________remis: 3,80____________zwycięstwo Troyes: 6,00

PSG – Lorient (21:00)

zwycięstwo PSG: 1,15_____________remis: 6,75_____________zwycięstwo Lorient: 16,00

Najciekawiej zapowiada się pojedynek Lyonu z Bordeaux. Będzie go można zobaczyć w Eleven Sports. Zespoły te znajdują się obecnie na przeciwnych biegunach formy. Lyon przeżywa spory kryzys, natomiast forma Żyrondystów wyraźnie idzie w górę, i wszystko wskazuje na to, że są oni w stanie jeszcze uratować ten sezon. Do tego jednak jest potrzebne zwycięstwo w wyjazdowym meczu z Lyonem. Czy drużyna Bordeaux jest w stanie je osiągnąć? Drugim meczem, który będzie można zobaczyć w Eleven Sports, jest starcie PSG z Lorient. Czy jakaś siła jest w stanie przeszkodzić mocarnemu zespołowi z Paryża w zanotowaniu kolejnej wygranej? W tej chwili pytanie brzmi- z jak dużą przewagą punktową PSG zapewni sobie tytuł mistrzowski. Na chwilę obecną wynosi ona 21 oczek, ale jeśli nie zdarzy się nic nieoczekiwanego, to do końca sezonu Ligue 1 zdąży jeszcze trochę wzrosnąć.

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania rezultatów spotkań francuskiej Ligue 1. Kliknij w tym miejscu, i sprawdź naszą pełną ofertę kursową na każdy mecz rozgrywany dzisiejszego dnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *