Typujemy mecz: Pogoń Szczecin – Korona Kielce!

Dwudziestą drugą kolejkę polskiej T-Mobile Ekstraklasy kończy dzisiejszy pojedynek Pogoni Szczecin z Koroną Kielce. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bukmacherską Totolotka S.A. na to spotkanie!

W składzie Pogoni Szczecin podczas zimowej przerwy doszło do naprawdę niewielu zmian personalnych. Szkielet drużyny i jego największe gwiazdy, a więc Łukasz Zwoliński, Takafumi Akahoshi, czy Dariusz Czerwińki zostali w klubie. Mimo tego trener czwartej drużyny w tabeli ekstraklasy Czesław Michniewicz zdaje się przekonywać wszystkich, że jego zespół będzie silniejszy niż jesienią. Jeśli tak, to Portowcy powinni bez problemu poradzić sobie dziś z osłabioną Koroną. Jednak Scyzoryki potrafią grać na wyjazdach, więc z całą pewnością nie będzie to łatwy mecz dla zespołu gospodarzy. To jednak Pogoń walczy o jak najlepsze miejsce w grupie mistrzowskiej, a więc każdy inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy, będzie można rozpatrywać raczej w kategorii niespodzianki. Czy zdaniem naszych typerów, taka ma prawo się wydarzyć? Jakie zdarzenia z tego meczu zdecydowali się umieścić na swym kuponie bukmacherskim? Spotkanie Pogoni Szczecin z Koroną rozpocznie się o godzinie 18:00. Będzie ono transmitowane oczywiście w Eurosporcie 2.

zwycięstwo Pogoni Szczecin: 1,90_______remis: 3,20_______zwycięstwo Korony Kielce: 4,30

Typujemy spotkania w polskiej Ekstraklasie wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.. Nasza oferta na mecz Pogoni Szczecin z Koroną Kielce czeka już na Państwa w tym miejscu!

Komentarzy (12)

 1. Dariusz

  Pogoń – Korona liczba bramek pierwsza połowa powyżej 0,5 kurs 1,55

  Faworytem jest Pogoń, ale nie takie rzeczy zdarzały się w piłce nożnej. Korona potrafi grać na wyjazdach. Myślę, że któraś z drużyn zdobędzie gola w pierwszej połowie

  1. Dariusz

   .

 2. Mateusz

  Pogoń Szczecin – Korona Kielce DW 2:1 8,50

  Szykuje się nam ciekawy mecz dzisiaj mimo wszystko ja stawiam na zwycięstwo Pogoni 2:1.

 3. andrzej

  POGOŃ-KORONA dokł.wynik 1-0 kurs 6.50
  Korona nie umie grać w Szczecinie ale dobrze gra na wyjazdach więc skromne 1.

 4. Patryk

  Pogoń – Korona 1:1

 5. darek

  Pierwsza po zimowej przerwie kolejka Ekstraklasy zakończy się w Szczecinie. Pogoń, której kibice domagają się walki o najwyższe cele, podejmie skuteczną na wyjazdach Koronę Kielce.Mój typ dokładny wynik 1-1 kurs 6,50.

 6. Mieczysław

  Pogoń Szczecin – Korona Kielce-Wynik meczu/ilość goli (3.5)-typ: gosp./+3,5 -6.50

  Pewne zwycięstwo gospodarzy w meczu z Koroną .Obie drużyny strzelają bramki i w meczu powinno ich kilka paść.Typuję zwycięstwo Pogoni i powyżej 3 bramki w meczu

 7. Grażyna

  pogoń-korona Wynik meczu/ilość goli remis/+1,5 kurs 4,80
  Patrząc na tabele meczów wyjazdowych to okaże się, ze korona jest druga w tabeli, pogoń z kolei w meczach przed własną publicznością tylko jeden raz przegrała oraz cztery wygrała i pięć zremisowała. W związku z tym zdecydowałam się postawić na remis z ilością goli co najmniej dwóch goli

 8. Adrian

  POGOŃ SZCZECIN – KORONA KIELCE
  Dokładny wynik 2:0 kurs: 8,00
  Korona w ostatnich 5 spotkaniach zdobyła zaledwie 1 punkt a pogoń w 5 ostatnich spotkanaich 4 mecze wygrała i 1 zremisowała dlatego faworytem spotkania są gospodarze i myślę, zę wygrają to spotkanie 2:0

 9. Helena

  Pogoń Szczecin – Korona Kielce-Wynik meczu/ilość goli -typ: gosp./+2,5 -3.15

  Faworytem spotkania jest Pogoń ,która ma serie 5 spotkań bez porażki w tym aż 4 zwycięstwa.W większości z nich w meczach padało dużo bramek.
  Mój typ zwycięstwo Pogonii i ponad 2,5 bramki w meczu

 10. Mirosław

  Pogoń Szczecin – Korona Kielce-Wynik meczu/obie strzelą typ: gosp./tak-4.50

  Typuję zwycięstwo Pogonii i obie drużyny strzelą gola.Gospodarze mają niesamowita passę 5 meczów bez porażki,Korona natomiast ostatnio nie zachwyca chociaż zremisowała bramkowo na trudnym terenie w Krakowie.
  W ostatnich kilku meczach pomiędzy obiema drużynami padały bramki po obu stronach.

 11. Rafał B.

  Pogoń Szczecin-Korona Kielce DW 1:0 kurs 6.35,Pogoń powinna ten mecz wygrać, Korona raczej nie postawi się portowcom i wróci do domu „na tarczy”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *