Typujemy mecz: Napoli – Milan!

Poniedziałek w europejskim futbolu, to przede wszystkim pojedynek Napoli z Milanem. Co o tym spotkaniu sądzą eksperci Totolotka S.A., i jak prezentuje się nasza oferta bukmacherska na wspomniane starcie?

Pojedynek Napoli z Milanem rozpocznie się o godzinie 18:00. Będzie on transmitowany w Eleven. Wygląda na to, że drużynę z Neapolu trawi kryzys. Świadczy o tym fakt, że Marek Hamsik i spółka przegrali już drugi meczu z rzędu. Po przewidywalnej mimo wszystko porażce w spotkaniu z Juventusem w Serie A, piłkarze trenera Maurizio Sarriego ulegli w meczu 1/16 Ligi Europejskiej hiszpańskiemu Villarrealowi zero do jednego. Niebiescy nie mogą sobie pozwolić na kolejną stratę punktów. Tym bardziej, że Juventus teraz zaledwie zremisował z Bologną, i jest szansa na odzyskanie fotelu lidera ligi włoskiej. Problem jednak w tym, że w obecnej kampanii Serie A, Milan poczyna sobie naprawdę dobrze. Rossoneri nie są w topowej formie, w takiej jak jeszcze kilkanaście lat temu, gdy sięgali po najważniejsze tytuły we Włoszech i w Europie, ale prezentują się naprawdę przyzwoicie. Na pewno na tyle, że mają prawo myśleć o sprawieniu niespodzianki, a za taką z całą pewnością został by uznany fakt zdobycia dziś jakichś punktów w Neapolu. A więc Napoli czy Milan? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym fakcie już niebawem!

zwycięstwo Napoli: 1,55____________remis: 3,95____________zwycięstwo AC Milan: 5,25

Typujemy mecz Napoli z Milanem wspólnie z Totolotkiem! Nasza pełna oferta bukmacherska na ten pojedynek czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *