Typujemy mecz: Espanyol Barcelona – Real Sociedad

W poniedziałek w najsilniejszych ligach Europy czeka nas jedno spotkanie. Espanyol Barcelona zmierzy się w nim z Realem Sociedad. Sprawdź ofertę bukmacherską na ten pojedynek, oraz to, co mają nam na jego temat do powiedzenia eksperci Totolotka.

Sytuacja Papużek zaczyna się robić powoli naprawdę dramatyczna. Espanyol Barcelona nie potrafił wygrać już w ósmym meczu z rzędu. Zespół z Katalonii ostatni raz pokonał rywala dziewiętnastego grudnia ubiegłego roku. Czy przełamanie ma prawo nastąpić właśnie w dzisiejszym meczu z Realem Sociedad? I wszystko układało by się idealnie dla Realu Sociedad, gdyby nie fakt, że zespół gości również nie jest w najlepszej dyspozycji, i z całą pewnością nie może zaliczyć swoich ostatnich spotkań do kategorii tych udanych. Więc dla jednego z zespołów może to być właśnie taki klasyczny mecz na przełamanie. Czy taki scenariusz jest możliwy, i starcie to nie zakończy się nudnym remisem? Przekonamy się o tym już niebawem. Początek meczu Espanyolu Barcelona z Realem Sociedad o godzinie 20:30. Będzie go można obejrzeć w Eleven.

zwycięstwo Espanyolu Barcelona: 2,60____remis: 3,10____zwycięstwo Realu Sociedad: 2,65

Typujemy wspólnie z Totolotkiem pojedynek Espanyolu Barcelona z Realem Sociedad. Nasza pełna oferta kursowa na wspomniany mecz czeka już na Ciebie w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *