Typujemy Champions League!

Liga Mistrzów nie daje o sobie zapomnieć! Dziś czekają nas kolejne spotkania fazy pucharowej. Kto więc z kim zagra, i co na temat tych starć będą mieli nam do przekazania eksperci Totolotka?

Zespół Arsenalu Londyn od sześciu lat nie potrafi pokonać bariery, jaką jest faza 1/8 finału Ligi Mistrzów. W poprzedniej edycji londyńczycy nie dali rady AS Monaco, chociaż byli faworytami tego dwumeczu. Teraz przeciwnikiem Kanonierów będzie FC Barcelona, i ponownie o awans będzie bardzo ciężko. Można powiedzieć, że Blaugrana, to jeden z  ulubionych, bo najczęstszy obok Bayernu Monachium przeciwnik Aresnalu w ostatnich latach jego przygody z Ligą Mistrzów. Na swoje nieszczęście jednak Anglicy nigdy nie potrafili wyeliminować tego rywala, czy choćby nawiązać z nim w miarę równorzędnej rywalizacji. Jak więc będzie podczas najnowszej rywalizacji tych dwóch znakomitych drużyn? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem! Spotkanie Arsenalu Londyn z FC Barceloną będzie transmitowane w N-Sport+.

zwycięstwo Arsenalu Londyn: 4,50______remis: 3,90______zwycięstwo FC Barcelony: 1,65

Natomiast już w Canal+ Sport będzie można zobaczyć na żywo rywalizację Juventusu Turyn z Bayernem Monachium! Po słabym początku sezonu w Serie A, Stara Dama złapała wiatr w żagle. Zespół Massimiliano Allegriego ma niesamowitą serię zwycięstw w Serie A. Passę piętnastu zwycięstw z rzędu potrafiła przerwać dopiero Bologna, a i to tylko dlatego, że Juventus nie wystąpił w tym meczu w podstawowym składzie, oszczędzając kilku swoich kluczowych zawodników właśnie na dzisiejszy pojedynek z Bayernem Monachium. Czy taki manewr przyniesie spodziewany skutek, i pozwoli Włochom podjąć skuteczną rywalizację z klubem z Bawarii? Nie ulega wątpliwości, że mimo wszystko faworytem dwumeczu w tej parze 1/8 finału Ligi Mistrzów będzie Bayern, jednak wydaje się, że przynajmniej w meczu na własnym stadionie Juventus ma szansę na podjęcie skutecznej rywalizacji. A więc który z tych dwóch znakomitych zespołów będzie potrafił odnieść dzisiaj zwycięstwo?

zwycięstwo Juventusu Turyn: 2,95___remis: 3,00___zwycięstwo Bayernu Monachium: 2,45

Typujemy rezultaty spotkań Ligi Mistrzów wspólnie z Totolotkiem! Kliknij w tym miejscu, i sprawdź naszą pełną ofertę bukmacherską na wszystkie najbliższe spotkania Champions League!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *