Piątkowe typowanie spotkań piłkarskich w Totolotku!

Piątek w najsilniejszych ligach europejskich, to dwa spotkania. Zmierzą się w nich pretendenci do gry w europejskich pucharach, a więc mamy prawo spodziewać się dziś naprawdę ciekawych pojedynków!

I tak w Niemczech- Borussia Moenchengladbach zmierzy się z Werderem Brema. Gospodarze przegrali trzy ostatnie swoje ligowe mecze, a więc wydaje się, że pojedynek z Werderem Brema, to doskonała okazja na poprawę swojego bilansu punktowego, jak i poprawę humorów, które nie mają prawa być ostatnio najlepsze. Zespoły te dzieli w tabeli prawdziwa przepaść. Borussia znajduję się na szóstym miejscu, Werder jest dopiero szesnasty. Czy ta różnica będzie widoczna podczas dzisiejszego meczu? Początek meczu Borussi Moenchengladbach z Werderem Brema o godzinie 20:30. Spotkanie to będzie transmitowane w Eurosporcie 2.

zwycięstwo Borusii Moenchengladbach: 1,70_remis: 3,90_zwycięstwo Werderu Brema: 4,20

Drugi mecz, to pojedynek w hiszpańskiej Primera Division: Malaga – Getafe. Jego początek również o godzinie 20:30. Gospodarze po dwudziestu dwóch kolejkach ligowych stracili tylko dwadzieścia bramek. Mają jednak ten problem, że jeszcze mniej ich zdobywają, bo dotychczas tylko osiemnaście. Przekłada się to jednak na całkiem niezłą pozycję w ligowej tabeli. Może być ona jeszcze lepsza, warunkiem wygrana z ligowym sąsiadem, a więc z Getafe. Czy Malagę stać na triumf w tym meczu? Jeśli zagra w pełni skoncentrowana, i nie popełni większych błędów, to z całą pewnością tak! Spotkanie Malagi z Getafe będzie transmitowane w Eleven.

zwycięstwo Malagi: 1,60_____________remis: 3,50_____________zwycięstwo Getafe: 5,50

Typujemy rozstrzygnięcia piątkowych spotkań piłkarskich wspólnie z Totolotkiem S.A.. Nasza pełna oferta bukmacherska na wszystkie dzisiejsze pojedynki czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *