Oferta bukmacherska Totolotka na Copa del Rey!

Dziś ciekawie również w Hiszpanii, gdzie dziś i jutro zostaną rozegrane rewanżowe starcia półfinałowe Pucharu Króla! Czego ciekawego możemy się więc spodziewać w tych pojedynkach, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

Jeśli chodzi o to, kto z dzisiejszej pary- Valencia czy Barcelona, znajdzie się w finale Pucharu Hiszpanii, to nie ma co do tego najmniejszych złudzeń. Większość serwisów bukmacherskich, w tym Totolotek S.A., przestało przyjmować zakłady na finalistę, bo też spójrzmy prawdzie w oczy- Valencia musiała by dokonać największej sensacji w historii futbolu, i odrobić siedmiobramkową stratę z pierwszego meczu, a z Barceloną, i w takiej formie, jaką prezentują ostatnio Nietoperze- jest to po prostu niemożliwe. Ale już sama wygrana, choćby jedną bramką, to już o wiele prawdopodobniejszy scenariusz, chociaż i tak zostałby on uznany za niespodziankę. Czy według naszych typerów, taka ma prawo się zdarzyć? Valencia rozpocznie rywalizację z Barceloną o godzinie 20:30. Będzie ją można zobaczyć na żywo w Canal+ Sport.

zwycięstwo Valencii: 4,00__________remis: 3,75__________zwycięstwo FC Barcelony: 1,75

Również w Canal+ Sport o tej samej godzinie, z tym, że już w czwartek, będzie można obejrzeć mecz Celty Vigo z Sevillą. Celta to nie słaba Valencia, a Sevilla nie jest mocarną Barceloną, ale wydaje się, że wynik z pierwszego meczu pomiędzy Celtą a Sevillą (4:0 dla Andaluzyjczyków) raczej przesądza sprawę awansu do finału. Celta może powalczyć co najwyżej o zachowanie twarzy, i przyzwoity wynik spotkania rewanżowego, a tam naprawdę nie jest bez szans. Dobrym prognostykiem zdaje się być niedawne spotkanie ligowe pomiędzy tymi zespołami, zakończone co prawda tylko remisem, ale toczone pod dyktando Celty Vigo. Czy więc gospodarze będą potrafili wykorzystać atut własnego boiska i pokuszą się w tym meczu o pokonanie Sevilli? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem!

zwycięstwo Celty Vigo: 2,75____________remis: 3,35____________zwycięstwo Sevilli: 2,40

Typujemy mecze Pucharu Króla wspólnie z Totolotkiem S.A.! Kliknij w tym miejscu i sprawdź naszą atrakcyjną ofertę kursową na rewanżowe spotkania półfinałowe! Czeka już ona na Ciebie tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *