Niedzielne spotkania Tauron Basket Ligi!

Spotkania w polskiej Tauron Basket Lidze, które zostaną rozegrane w niedzielę, prezentują się naprawdę bardzo ciekawie. Oto więc komu z kim przyjdzie się zmierzyć w ten dzień, i co do powiedzenia na temat tych pojedynków mają nam do powiedzenia eksperci Totolotka!

I tak więc rozpoczynamy meczem Anwilu Włoclawek z Dąbrową Górniczą. Jego początek zaplanowano na godzinę 16:00. Wydaje się, że goście nie powinni mieć większych szans z Anwilem. Dąbrowa Górnicza zajmuje aktualnie co prawda pozycję gwarantującą jej występy w ply-offach, jednak ta sytuacja może się zmienić w każdej chwili. Natomiast Anwil to jedna z wiodących drużyn w kraju. U siebie są dodatkowo bez porażki, więc trudno przypuszczać, by mogli ją odnieść właśnie z Dąbrową Górniczą. Ale może jednak! Czy w tym spotkaniu mamy prawo oczekiwać niespodzianki, za jaką z całą pewnością została by uznana przez wszystkich porażka Anwilu Włocławek?

zwycięstwo Anwilu Włoclawek: 1,16___remis: 14,50___zwycięstwo Dąbrowy Górniczej: 4,95

Teraz już Zielona Góra i rywalizacja Stalmetu z Polpharmą Starogard Gdański. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że w tym spotkaniu będziemy świadkami pewnego zwycięstwa drużyny gospodarzy. Eksperci Totolotka uważają podobnie, co wyrazili w przedmeczowych kursach na to spotkanie. Prezentujemy je Wam oczywiście poniżej. Mecz Stelmetu Zielona Góra z Polpharmą Starogard Gdański, rozpocznie się o godzinie 17:00.

zwycięstwo Stelmetu Zielona Góra:1,03_remis:27,0_zwycięstwo Polpharmy Starogard Gdański:10,0

Również o godzinie 17:00 Rosa Radom rozpocznie swoje spotkanie z aktualnym wicemistrzem Polski, czyli z Turowem Zgorzelec. Do Radomia przyjeżdża więc były trener Rosy, którym jest Piotr Ignatowicz. Natomiast pod koszem będziemy mieli okazję podziwiać Kirka Archibeque’a, byłego zawodnika radomskiej drużyny. Czy to wszystko spowoduje, że Turów będzie miał większe szanse w rywalizacji z Rosą? Według serwisów bukmacherskich jest na to (na zwycięstwo gości) naprawdę bardzo znikoma szansa. A jakiego zdania są typerzy Totolotka? Jakie zdarzenia z tego pojedynku zdecydowali się umieścić na swym kuponie bukmacherskim?

zwycięstwo Rosy Radom: 1,15____remis: 15,00____zwycięstwo PGE Turowa Zgorzelec: 5,25

Natomiast już wieczorem zapraszamy na mecz, którym to według ekspertów bukmacherskich, większe szanse na zwycięstwo przyznawane jest gościom. Chodzi nam oczywiście o mecz Siarki Tarnobrzeg z Energą Czarni Słupsk. Zespół gości to naprawdę dobra drużyna, przynajmniej jak na polskie warunki. Czarni zmierzają pewnym krokiem ku play-offom. A Siarka? No cóż, passa dziesięciu porażek z rzędu świadczy wyjątkowo kiepsko o tej drużynie… Czy mamy prawo liczyć, że w meczu z Energą Czarnymi Słupsk zdoła się w końcu przełamać? Początek spotkania w Tarnobrzegu o godzinie 20:00.

zwycięstwo Siarki Tarnobrzeg: 4,15_remis: 13,75_zwycięstwo Energy Czarnych Słupsk: 1,22

Typujemy mecze polskiej Tauron Basket Ligi wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.. Nasza pełna oferta na wszystkie opinane przez nas mecze czeka już na Ciebie w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *