Liga Mistrzów w Totolotku!

Wróciła już polska Ekstraklasa, wróciły wszystkie najsilniejsze ligi europejskie, więc teraz czas i na powrót Ligi Mistrzów! Dziś i jutro odbędą się pierwsze mecze fazy 1/8 tych ekscytujących rozgrywek. Komu więc przyjdzie się zmierzyć z sobą we wtorek, i co na temat tych pojedynków będą nam mieli do przekazania eksperci Totolotka?

Wtorkowe granie w Champions League rozpoczynamy od hitu: PSG – Chelsea! Gospodarze śrubują kolejne rekordy w Ligue 1. We Francji PSG wygrywa mecz za meczem, ale tak naprawdę nie ma tam godnych siebie przeciwników. Co innego w Lidze Mistrzów, gdzie naprzeciwko Paryżan stanie odrodzona Chelsea, która w 2016 roku nie przegrał jeszcze spotkania, a ostatnio rozgromiła Newcastle w stosunku 5:1. Czy ta dyspozycja przełoży się również na Ligę Mistrzów? W obu klubach nie będzie mogło wystąpić kilku kluczowych piłkarzy, głównie z formacji obrony. To jednak oznacza, że mamy prawo oczekiwać więcej akcji ofensywnych po jednej i po drugiej stronie, a co za tym idzie- więcej bramek. Czy właśnie tak będzie? Transmisja z pojedynku PSG z Chelsea Londyn odbędzie się w Canal+ Sport, i w Canal+.

zwycięstwo PSG: 1,60___________remis: 3,55___________zwycięstwo Chelsea Londyn: 5,50

W drugiej dzisiejszej parze spotkają się sobą Benfika Lizbona i Zenit Sankt Petersburg. Po osiemnastu kolejkach rozegranych w rosyjskiej Premier Lige, drużyna Zenita zajmuje szóstą pozycję, ze stratą siedmiu punktów do lidera. To naprawdę sporo, jak na potencjał tego zespołu. W Champions League jest już jednak zdecydowanie lepiej. Rywalem podopiecznych Andre Villasa-Boasa będzie portugalska Benfica Lizbona, a więc drużyna wicelidera ligi Portugalskiej. Gospodarze przegrali ostatnio mecz na szczycie z FC Porto. Teraz z pewnością będą chcieli powetować sobie tę porażkę. Czy im się to uda? Rosjanie to wszakże naprawdę mocna drużyna, celująca w tym sezonie co najmniej w ćwierćfinał Ligi Mistrzów, i trzeba uczciwie powiedzieć, że wcale nie są bez szans w tej rywalizacji. Dużo będzie zależało jednak od pierwszego meczu w Lizbonie. Jakim rezultatem zakończy się więc spotkanie Benfiki z Zenitem? Będzie je można zobaczyć w N-Sport+.

zwycięstwo Benfiki Lizbona: 2,05___remis: 3,15___zwycięstwo Zenita Sankt Petersburg: 3,70

Zapraszamy Państwa do typowania rezultatów piłkarskiej Ligi Mistrzów! Oferta bukmacherska Totolotka S.A. na wszystkie spotkania 1/8 finału czeka już na Was w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *