Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych w zakładach bukmacherskich!

Skończyły się już Mistrzostwa Europy piłkarzy ręcznych, więc teraz czas już na powrót Ligi Mistrzów. Dzisiaj będzie o tyle ciekawie, że będziemy typowali między innymi mecz KS Vive Kielce. Jakie wiec pojedynki w tych rozgrywkach czekają nas w czwartek?

Rozpoczynamy więc wyjazdowym meczem polskiego zespołu z IFK Kristianstad. Do końca rozgrywek grupowych pozostały jeszcze tylko cztery kolejki. Sytuacja Vive Kielce jest dość przejrzysta, i co najważniejsze- korzystna. W tabeli prowadzi Barcelona z 15 punktami, za nią właśnie mistrzowie Polski, którzy tracą jeden punkt. Czy Vive będzie potrafiło utrzymać drugie miejsce w grupie? Wydaje się, że nie powinno mieć problemu z pokonaniem słabego Kristianstad, które dotychczas potrafiło wygrać tylko dwa mecze na dziesięć możliwych, i zajmuje przedostatnie miejsce w grupie, bez większych szans na cokolwiek więcej. Czy zatem będziemy tutaj świadkami pewnej wygranej drużyny Sławka Szmala i spółki? Początek meczu: IFK Kristianstad – KS Vive Kielce, o godzinie 19:00. Będzie go można zobaczyć na żywo w Canal+ Sport.

zwycięstwo IFK Kristianstad: 4,80______remis: 11,25______zwycięstwo KS Vive Kielce: 1,22

Pół godziny później, a więc o 19:30 rozpocznie się rywalizacja Rhein Neckar Lowen z HC Vardar pro Skopje. Tutaj zwycięzca też raczej jest łatwy do wytypowania. HC Vardar pro Skopje nie jest złą drużyną. Potrafił walczyć jak równy z równym z Barceloną, i przegrać z nią tylko jedną bramką, czy też przekonywująco pokonać Vive Kiele. Jednak to Rhein Neckar Lowen jest wyżej w tabeli, ma bardziej doświadczonych zawodników, akcje tej drużyny po prostu stoją wyżej. Takiego samego zdania są eksperci bukmacherscy podczas ustalania wartości kursów na poszczególne wyniki w tym pojedynku. W serwisie Totolotek S.A. owe wartości kształtują się więc następująco:

zwycięstwo Rhein Neckar Lowen: 1,35_remis: 10,00_zwycięstwo HC Vardar pro Skopje: 3,75

Typujemy Ligę Mistrzów piłkarzy ręcznych wspólnie z Totolotkiem! Kliknij tutaj i sprawdź naszą pełną ofertę bukmacherską na te rozgrywki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *