Grany wtorek w ligach europejskich!

We wtorek zdecydowanie najwięcej dzieje się w lidze angielskiej, jednak gra też włoska Serie A, oraz francuska Ligue 1. Jakie więc spotkania w tych ligach zostaną dziś rozegrane?

Rozpoczynamy więc meczem Monaco z Bastią. Jego początek o godzinie 19:00. Gospodarze w tego pojedynku w swoim ostatnim meczu ligowym doznali dość niespodziewanej, ale zasłużonej porażki z Angers, czym nieco ograniczyli swoje szanse na wysoką pozycję na koniec sezonu. Teraz jednak trzeba znów zacząć odnosić zwycięstwa. Według ekspertów bukmacherskich, Bastia jest drużyną, którą jak najbardziej można pokonać, i to bez większego wysiłku. Czy takiego samego zdania się nasi typerzy? Jakie zdarzenia z tego spotkania zdecydowali się umieścić na swych kuponach bukmacherskich? Pojedynek Monaco z Bastią będzie transmitowany w Eleven Sports.

zwycięstwo Monaco: 1,45_____________remis: 4,00_____________zwycięstwo Bastii: 7,75

Również w Eleven Sports, z tym, że już o godzinie 21:00, czeka nas naprawdę interesująca rywalizacja Montpellieru z Olympique Marsylią. Śmieciarze przez cały sezon Ligue 1 są w sporym odwrocie. Montpellier gra zrywami. Skoro w ostatniej kolejce był właśnie taki zryw z Ajaccio, to czy teraz należy sądzić, że zwycięzcą tego meczu zostaną goście z Marsylii? OM również nie imponuje formą. Zespół jest bez porażki już od dawna, ale na cześć ostatnich spotkań w Ligue 1, przytrafiło się im aż pięć wyników remisowych. Nie ma znaczenia czy u siebie czy może na wyjazdach. Jak więc będzie teraz w wyjazdowej batalii z drużyną Montpellieru?

zwycięstwo Montpellieru: 2,45__________remis: 3,15__________zwycięstwo Marsylii: 2,80

I jeszcze włoska Serie A, a tam pojedynek Sassuolo z AS Romą. Gospodarze w obecnej kapanii Serie A poczynają sobie naprawdę dobrze. Siódma pozycja tego skromnego klubu, i wyższe miejsce niż bogatsze Lazio, Udinese czy Sampdoria, świadczą o nim jak najlepiej. Teraz jednak przyjdzie im się zmierzyć z Romą, i według serwisów bukmacherskich nie są faworytami w tym starciu. Ale w podobnym tonie wypowiadaliśmy się o ich szansach w starciach z Interem, czy właśnie ze wspomnianą z Sampdorą. Totti i spółka muszą się mieć na baczności! A więc Sassuolo czy Roma? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem! Na spotkanie Sassuolo z Romą zapraszamy do Eleven.

zwycięstwo Sassuolo: 3,05___________remis: 3,15___________zwycięstwo AS Romy: 2,30

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do typowania rozstrzygnięć spotkań piłkarskich w ligach europejskich! Nasza pełna oferta kursowa czeka już na Ciebie w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *