Wtorkowe mecze angielskiej Premier League

Dziś swoje mecze rozgrywa angielska Premier League. Zapraszamy Was do przeglądu wszystkich spotkań, które czekają nas we wtorek!

A więc Wtorek z graniem w lidze angielskiej rozpoczynamy spotkaniem Bournemouth z West Hamem. W drużynie gospodarzy drugą młodość przeżywa nasz Artur Boruc. Czy nasz golkiper rozegra znów dobre zawody, i pomoże Bournemouth w wywalczeniu punktów z mocnym przecież West Hamem? Młoty również mają w planach rozegranie dobrych zawodów, i rozstrzygnięcia tego meczu na swoją korzyść, a więc dlatego mamy nadzieję, że szykuje się naprawdę dobra rywalizacja. Można ją typować w Totolotku już teraz. Jak więc mają się Wasze typy na ten mecz?

zwycięstwo Bournemouth: 2,00________remis: 3,35_________zwycięstwo West Hamu: 3,55

Teraz kilka słów o rywalizacji Aston Villi z Leicesterem. Wygląda na to, że Leicester stracił nieco prędkość i wyhamował. Lisy już od trzech spotkań nie potrafią zanotować zwycięstwa, ani nawet strzelił bramki. Czy będą potrafili przełamać tę kiepską passę w wyjazdowym meczu ze słabą w tym sezonie Aston Villą? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem. W meczu Pucharu Anglii trafił Marcin Wasilewski. Czy Wasyl będzie miał również okazje bramkowe w meczu z The Villans, a zespół Lisów będzie potrafił wrócić na ponowną ścieżkę zwycięstw?

zwycięstwo Aston Villi: 2,90__________remis: 3,10__________zwycięstwo Leiceseteru: 2,40

Interesująco powinno być takie w spotkaniu: Newcastle – Manchester United. Będzie to rywalizacja, że tak powiemy- zespołów z dwóch różnych granic. Czerwone diabły są na granicy strefy pucharowej, natomiast Newcastle strefy spadkowej. Widać tutaj zatem jak na dłoni, że te dwie drużyny mają z goła odmienne cele na ten sezon. Czy Manchester United zgarnie trzy punkty? A może to zespół z St James’s Park, sprawi niemałą niespodziankę, i pokusi się o zdobycie jednego lub nawet trzech punktów? Rywalizacja Newcastle z Manchesterem United zapowiada się tym bardziej ciekawie, że transmisja z tego meczu będzie w Canal+ Sport.

zwycięstwo Newcastle: 4,55______remis: 3,45______zwycięstwo Manchesteru United: 1,75

Zapraszamy Was do wspólnego typowania angielskiej Premier League. Nasza pełna oferta bukmacherska czeka już na naszej stronie internetowej. Można ją zobaczyć już teraz w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *