Włoska Serie A w zakładach bukmacherskich

W lidze włoskiej czekają nas dzisiaj trzy mecze. Jak prezentują się one wszystkie, jeśli chodzi o najbardziej interesujący nas aspekt, czyli oczywiście o ten związany z typowaniem ich w zakładach bukmacherskich?

I tak w pierwszym sobotnim meczu zmierzą się z sobą Capri z Udinese. Początek spotkania Capri z Udinese o godzinie 15:00. Obu zespołom nie wiedzie się zbyt dobrze w  obecnych rozgrywkach, ale to Capri okupuje przedostatnią pozycję w lidze, z zaledwie dwoma zwycięstwami, i aż jedenastoma porażkami na swoim koncie. Czy w starciu z Udinese, w której formie jednak ostatnio  wyraźnie coś drgnęło (dwie wygrane z rzędu), przydarzy się porażka numer dwanaście? Dla gości nie będzie to z pewnością łatwy mecz, wszakże Capri z całych sił musi walczyć o ligowy byt, ale zdaniem bukmacherów, to właśnie Udine jest faworytem do wygranej w tym meczu. A według Was?

zwycięstwo Capri: 2,95_____________remis: 3,05_____________zwycięstwo Udinese: 2,45

Teraz już godzina 18:00, i mecz Fiorentiny z Lazio Rzym. Fiołki rozgrywają naprawdę dobry sezon. Po osiemnastu kolejkach tracą zaledwie punkt do  liderującego Interu. Przez cały czas liczą się w walce o Scudetto. Czy Fiorentina będzie potrafiła potwierdzić swoje mistrzowskie aspiracje w spotkaniu z bardzo rozczarowującym w tym sezonie Lazio. A może to Biancocelesti sprawią niespodziankę, i pokażą, że zdecydowanie za wcześnie każdy ich skreślił? Jakie wydarzenia z tego meczu umieściliście na swym kuponie bukmacherskim?

zwycięstwo Fiorentiny: 1,80__________remis: 3,45__________zwycięstwo Lazio Rzym: 4,35

Kończymy starciem Romy z Milanem. Teoretycznie to wielki włoskiej Serie A. Jednak praktycznie Roma w tej chwili to przeciętna drużyna. Owszem z apetytem na naprawdę wiele, jednak ich ostatnie wyniki nie zachwycają i są po prostu słabe. Czy niedyspozycję Rzymian będzie potrafił wykorzystać Milan, który już od kilku lat próbuje powrócić do swojej wielkości, ale ciągle nie może? Goście, mimo obecności kilku naprawdę niezłych graczy w składzie, popadli w przeciętność. W pojedynczych meczach potrafią jednak zagrać naprawdę dobrze. Czy mecz z Romą będzie jednym z nich? Spotkanie w Rzymie będzie transmitowane w Eleven Sports. Jego początek o godzinie 20:45.

zwycięstwo AS Romy: 2,00___________remis: 3,30___________zwycięstwo AC Milanu: 3,55

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza swoich typerów do wspólnego obstawiania rozgrywek włoskiej Serie A. Kliknij w tym miejscu, i zobacz naszą atrakcyjną ofertę kursową na sobotę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *