Typujemy siatkarskie kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich mężczyzn

Dziś w kwalifikacjach do Igrzysk Olimpijskich Rio 2016 nie rywalizują wprawdzie Polacy, ale i tak będzie ciekawie. Nie może być zresztą inaczej, skoro gra sama czołówka europejska!

I tak o godzinie 18:00 Niemcy zagrają z Serbią. Gospodarze tego pojedynku, jak i całego turnieju, są po zwycięstwie z Belgią, więc na pewno panują u nich doskonałe nastroje, i są nastawieni naprawdę bojowo. Nasi zachodni sąsiedzi nie są faworytami starcia z Serbami, ale wczorajsze zwycięstwo na pewno doda im skrzydeł i wiary w siebie. Serba natomiast poległa w meczu z Polską, nie będąc w tym starciu jednak ekipą wyraźnie gorszą. Równie dobrze, to właśnie Biało-czerwoni mogli wyjść z tego spotkania z porażką. Teraz mecz z Niemcami jest dla nich spotkaniem ostatniej szansy. Czy będą potrafili ją wykorzystać? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem!

zwycięstwo Niemców: 2,20__________________________________zwycięstwo Serbii: 1,55

Godzina 20:30, to już kolejny bardzo ciekawie zapowiadający się pojedynek, w którym zmierzą się ze sobą reprezentacje Rosji i Francji. W pierwszym sowim meczu w tym turnieju, Sborna łatwo rozprawiła się z reprezentacją Finlandii. Francuzi natomiast wczoraj jednak nie grali meczu, i spotkanie z Rosją będzie dla nich pierwszym meczem na tym turnieju kwalifikacyjnym. Według serwisów bukmacherskich, to właśnie rozpoczynająca swoje zmagania reprezentacja Trójkolorowych, jest minimalnym faworytem do wygranej w tym meczu. A jakiego zdania są nasi typerzy? Jakie zdarzenia z tego naprawdę ciekawie zapowiadającego się spotkania, umieścili na swych kuponach bukmacherskich?

zwycięstwo Rosji: 1,90_____________________________________zwycięstwo Francji: 1,70

Typujemy rezultaty kwalifikacji siatkarskich spotkań do Igrzysk Olimpijskich wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.. Nasza pełna oferta kursowa na wspomniane mecze czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *