Typujemy Puchar Króla!

W czwartek w Pucharze Króla czekają nas kolejne emocje związane z typowaniem spotkań ćwierćfinałowych. Co więc na temat dzisiejszych meczów rewanżowych mają nam do powiedzenia eksperci Totolotka?

Najpierw więc spotkanie Mirandes z Sevillą. Jego rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 20:00. Będzie go można zobaczyć w Canal+ Sport. Andaluzyjczycy wypracowali sobie dwubramkową zaliczkę. Przed rewanżem nie mogą być jednak pewni awansu. Mirandes w pierwszym meczu zaprezentowało się naprawdę dobrze, i przed spotkaniem rewanżowym, na pewno ciągle jeszcze mają wiarę w awans. Tylko czy trzecioligowy zespół jest w stanie wyeliminować europejskiego potentata? Teoretycznie nie, jednak historia futbolu  zdążyła już nauczyć, że naprawdę wszystko jest możliwe, a Kopciuszek nie raz ucierał nosa prężnemu Królowi! A więc Mirandes czy Sevilla? Która z tych ekip zagwarantuje sobie miejsce w półfinale Pucharu Hiszpanii?

zwycięstwo Mirandes: 4,60____________remis: 3,60____________zwycięstwo Sevilli: 1,70

Tydzień temu drużyna Valencii w pierwszym spotkaniu 1/4 finału Pucharu Króla, zremisowała przed własną publicznością z Las Palmas 1:1. Teraz czas na rewanż! Nietoperze za Gary’ego Neville’a poczynają sobie naprawdę słabo. W Primera Division Valencia nie potrafi odnieść zwycięstwa. W Pucharze Hiszpanii jest nieco lepiej, ale też bez zbytniej rewelacji. Czy więc Valencia, która jest faworytem do wygranej, będzie potrafiła potwierdzić te przewidwywnia bukmacherów, i pokonać Las Palmas? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem! Spotkanie Las Palmas z Valencią rozpocznie się o godzinie 21:00. Będzie ono transmitowane w Canal+ Sport 2.

zwycięstwo Las Palmas: 2,90___________remis: 3,15___________zwycięstwo Valencii: 2,40

Typujemy spotkania Copa del Rey wspólnie z Totolotkiem S.A.! Nasza kompletna oferta kursowa na dzisiejsze mecze czeka już na Państwa tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *