Typujemy Premier League!

Nie zwalniamy tempa w angielskiej Premier League! Już w środę wieczorem czekają nas kolejne spotkania, i to całkiem spora ich ilość. Wszystkie z nich można typować w Totolotku już teraz. Co też takiego czeka nas zatem w ten dzień, i jakie zdanie na temat poszczególnych spotkań mają dla nas więc eksperci Totolotka?

Wszystkich dzisiejszych spotkań w angielskiej Premier League zostanie rozegranych dzisiaj aż siedem. Pięć z nich rozpocznie się o godzinie 20:45, dwa o kwadrans później. Poniżej prezentujemy każdą parę,  której przyjdzie się z sobą zmierzyć, wraz z wartościami kursów na poszczególne rozstrzygnięcia w tych meczach, jakie można znaleźć w serwisie internetowym Totolotka. W środę wieczorem zagrają więc ze sobą:

Swansea – Sunderland (godzina 20:45)

zwycięstwo Swansea: 1,70__________remis: 3,45__________zwycięstwo Sunderlandu: 4,75

Chelsea – West Bromwich (20:45)

zwycięstwo Chelsea: 1,40_________remis: 4,25_________zwycięstwo West Bromwich: 7,75

Manchester City – Everton (20:45)

zwycięstwo Manchesteru City: 1,50________remis: 4,50________zwycięstwo Evertonu: 5,50

Soutchampton – Watford (20:45)

zwycięstwo Southamptonu: 1,90________remis: 3,30________zwycięstwo Watfordu: 3,90

Stoke City – Norwich City (20:45)

zwycięstwo Stoke City: 1,95_________remis: 3,25_________zwycięstwo Norwich City: 3,90

Liverpool – Arsenal Londyn (godzina 21:00)

zwycięstwo Liverpoolu: 2,75________remis: 3,25_______zwycięstwo Arsenalu Londyn: 2,45

Tottenham – Leicester (21:00)

zwycięstwo Tottenhamu: 1,70_________remis: 3,65_________zwycięstwo Leicesteru: 4,50

Wśród wszystkich dzisiejszych spotkań w lidze angielskiej, najciekawiej zapowiadają się dwa mecze o godzinie 21:00, a więc pojedynek Liverpoolu z Arsenalem Londyn, oraz Tottenhamu z Leicesterem City. Pierwszy z nich będzie transmitowany w Canal+. Drugi to już działka Canal+ Sport. Teoretycznie faworytami do wygranej są w nich ekipy Kanonierów, a także Kogótów. Ich przeciwnicy nie prezentują się ostatni najlepiej, jednak zarówno Liverpool jak i Leicester tylko czekają, by na nowo odpalić, i rozpocząć swą serię kolejnych zwycięstw. Na nudę w tych spotkaniach nie będziemy mieli więc prawa narzekać! Z pozostałych pojedynków, interesująco zapowiada się też mecz Manchesteru City z Evertonem.

Typujemy wyniki angielskiej Premier League wspólnie z Totolotkiem S.A.! Kliknij w tym miejscu, i sprawdź naszą atrakcyjną ofertę bukmacherską na wszystkie środowe mecze ligi angielskiej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *