Typujemy półfinały europejskiego turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich

Dziś- tak jak to zostało powiedziane w tytule- zostaną rozegrane półfinały europejskiego turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich w Rio. W jednym z nich zagra reprezentacja Polski. Czego możemy się spodziewać po dzisiejszych spotkaniach, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

I tak już o godzinie 16:35 zagrają ze sobą Niemcy z Rosją. Przypomnijmy, że turniej jest rozgrywany w Niemczech, co teoretycznie zwiększa szanse na sukces naszych zachodnich sąsiadów. Wygląda jednak na to, że ściany w ogóle są Niemcom niepotrzebne. Wczoraj mieliśmy okazję przekonać się na własnej skórze o potencjale, jakim dysponuje niemiecka reprezentacja. Gospodarze pokonali Polskę 3:2, dzięki czemu w półfinale uniknęli rywalizacji z kosmiczną reprezentacją Francji. Rosja jednak również nie należy do ułomków europejskiej siatkówki. Ten półfinał zapowiada się naprawdę pasjonująco. Która z tych dwóch naprawdę silnych reprezentacji będzie go potrafiła rozstrzygnąć na swoją korzyść? Mecz Niemców z Rosją będzie transmitowany w TVP Sport.

zwycięstwo Niemców: 2,40___________________________________zwycięstwo Rosji: 1,45

Biało-czerwoni zagrają z Francją natomiast już o godzinie 19:35. Dla naszego zespołu to dobrze, gdyż będzie miał odrobinę więcej czasu na odpoczynek w porównaniu do reprezentacji Niemiec, z którą przyszło nam rywalizować wczoraj wieczorem. Jednak Trójkolorowi mieli jeszcze więcej tego czasu na odpoczynek, a poza tym w całym turnieju straci jak dotąd tylko jednego seta. Nie musieli rozgrywać takiego morderczego spotkania jak pięciosetowy pojedynek Polski z Niemcami. Bukmacherzy również wzięli pod uwagę te wszystkie czynniki, i dlatego nie może dziwić fakt, że to właśnie Francja jest faworytem do wygranej. Jednak my wręcz kochamy takie spotkania! Czy reprezentacja Polski będzie potrafiła wyjść zwycięstwo z tej rywalizacji i zapewnić sobie awans do finału? Na mecz Francji z Polską zapraszamy do TVP Sport, oraz TVP 2.

zwycięstwo Francji: 1,35____________________________________zwycięstwo Polski: 2,75

Typujemy rozstrzygnięcia wyników europejskiego turnieju do Igrzysk Olimpijskich wspólnie z Totolotkiem S.A. Nasza oferta czeka już na Państwa tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *