Typujemy niedzielne mecze hiszpańskiej Primera Division

Niedzielne mecze ligi hiszpańskiej prezentują się naprawdę ciekawie. Nie zagrają co prawda Barcelona, Real, czy Sevilla, które to swoje spotkania miały już w sobotę, mimo to nie powinno zabraknąć spodziewanych emocji, także tych bukmacherskich. Co też więc ciekawego do typowania czeka nas w niedzielę?

Całą zabawę z typowaniem ligi hiszpańskiej zaczynamy już od godziny 12:00, kiedy to zagrają ze sobą Villareal i Sporting Gijon. Oprócz tego pojedynku, czekają nas jeszcze cztery spotkania. Przedstawiamy Wam je wszystkie. W niedzielę w Primera Division zmierzą się więc ze sobą:

Villareal – Sporting Gijon (godzina 12:00)

zwycięstwo Villarealu: 1,45________remis: 4,15________zwycięstwo Sportingu Gijon: 6,50

Real Sociedad – Valencia (16:00)

zwycięstwo Realu Sociedad: 2,20_________remis: 3,20_________zwycięstwo Valencii: 3,30

Eibar – Espanyol Barcelona (18:15)

zwycięstwo Eibaru: 1,90_______remis: 3,25_______zwycięstwo Espanyolu Barcelona: 4,05

Las Palmas – Malaga (18:15)

zwycięstwo Las Palmas: 2,55___________remis: 3,00___________zwycięstwo Malagi: 2,80

Celta Vigo – Atletico Madryt (20:30)

zwycięstwo Celty Vigo: 4,45________remis: 3,25________zwycięstwo Atletico Madryt: 1,85

Najciekawiej zapowiada się oczywiście rywalizacja Celty Vigo z Atletico Madryt. Będzie  można ją zobaczyć w Eleven. Dla każdej z drużyn nie będzie to łatwe starcie. Dla Celty, bo nie od dziś wiadomo, jakim to dobrym zespołem jest Atletico, które jednak w obecnym sezonie nienajlepiej radzi sobie na wyjazdach. Co więc wyniknie w tej konfrontacji? Ciekawie zapowiada się też mecz Eibar z Espanyolem Barcelona. Gospodarze całkiem niepostrzeżenie zrobili się ekipą z którą trzeba się liczyć. Czy pokonają przeciętniaka ligi hiszpańskiej, jakim jest Espanyol? Wiele dobrego możemy powiedzieć również o dzisiejszym spotkaniu Realu Sociedad z Valencią. Obie drużyny są jednak w sporym kryzysie. Który z nich więc będzie potrafił odnieść tu zwycięstwo?

Typujemy niedzielne mecze Primera Division wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.. Nasza pełna oferta kursowa na wszystkie spotkania ligi hiszpańskiej czeka już na Państwa tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *