Typujemy NHL!

Najbliższej nocy czekają nas kolejne zmagania w amerykańskiej lidze hokeja na lodzie, czyli NHL. Jakie spotkania zostaną więc wtedy rozegrane, i co do powiedzenia na ich temat mają nam eksperci Totolotka?

I tak o godzinie pierwszej w nocy rozpocznie się spotkanie: New York  Rangers – Boston Bruins. Zarówno jeden jak i drugi zespół walczy zaciekle o udział w fazie play-off. Jednym i drugim idzie w tej walce zupełnie nieźle, jednak muszą się pilnować, gdyż dosłownie kilka słabszych spotkań i porażek może spowodować, że zostaną one wyprzedzone przez już ostrzących sobie na to zęby ich rywali. Dlatego tak ważne jest odniesienie zwycięstwa. Która drużyna będzie w stanie je osiągnąć?

zwycięstwo New York Rangers: 2,25_____remis: 3,65_____zwycięstwo Bostonu Briuns: 2,80

Teraz już godzina trzecia w nocy i pojedynek Calgary z San Jose. Obydwa zespoły nie mają już raczej większych szans na awans do play-offów. Zajmują jedne z końcowych miejsc konferencji zachodniej. Jednak zawsze dobrze jest rozegrać swoje spotkanie tak, by w konsekwencji zakończyć je zwycięstwem. Która z drużyn będzie więc bliższa w realizacji tego celu? Według ekspertów Totolotka, są nim goście z San Jose. A co o tym pojedynku sądzą nasi typerzy?

zwycięstwo Calgary: 2,70____________remis: 3,65____________zwycięstwo San Jose: 2,30

Dwa pozostałe spotkania w NHL rozpoczną się nieco później. W pierwszym z nich o godzinie czwartej nad ranem, Vancover zmierzy się z Floridą. Czy coś jest w stanie zatrzymać kroczącą ostatnio od zwycięstwa do zwycięstwa drużynę gości? Vancover zalicza przeciętny sezon, w którym dobre mecze przeplata sromotnymi porażkami. Gospodarze przegrali ostatnio po dogrywce z Tampą. Czy będą w stanie odkuć się w pojedynku z Floridą, i na własnym lodowisku zanotują zwycięstwo, które podtrzyma ich szansę na awans do play-offów?

zwycięstwo Vancover: 2,50____________remis: 3,60____________zwycięstwo Floridy: 2,45

I jeszcze godzina 04:30 i rywalizacja Los Angeles z Detroit. Zapowiada się najciekawszy pojedynek. Obydwa zespoły są wysoko w swoich konferencjach. Zajmują w nich solidarnie trzecie miejsca. Silniejsza wydaje się konferencja zachodnia, i dlatego to właśnie drużyna Los Angeles, która występuje w niej, zdaniem bukmacherów. Ma znacznie większe szanse na wygraną. A jak będzie w istocie? Czy należy już od razu skreślić szanse Detroit?

zwycięstwo Los Angeles: 1,80___________remis: 3,80___________zwycięstwo Detriot: 3,90

Typujemy rozstrzygnięcia spotkań amerykańskiej NHL wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.. Kliknij w tym miejscu, i zobacz naszą pełną ofertę kursową, jaką przygotowaliśmy dla Was na te rozgrywki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *