Typujemy Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej!

Zapraszamy Was na kolejny dzień zmagań w Mistrzostwach Europy w piłce ręcznej! Oto więc kto z kim zmierzy się w sobotę, i co do powiedzenia na temat tych spotkań mają nam eksperci Totolotka S.A.

Rozpoczynamy więc od pojedynku Węgrów z Czarnogórą. Jego początek o godzinie 18:00. To jasne, że Czarnogórcy nie mają bogatych tradycji gry w szczypiorniaka, a tym bardziej w turniejach rangi mistrzowskiej, jednak kto jak kto, ale przeciętni Węgrzy na pewno powinni się z nimi liczyć. Madziarzy są oczywiście zupełnym faworytem ekspertów bukmacherskich do odniesienia zwycięstwa w tym meczu, ale nie dlatego, że są potężni, a tylko dlatego, że Czarnogórców raczej nikt nie będzie traktował poważnie. Czy więc ten fakt niedocenienia może być dla nich szansą? Przekonamy się o tym już niebawem. Początek rywalizacji Węgrów z Czarnogórą o godzinie 18:00.

zwycięstwo Węgrów: 1,12__________remis: 14,00__________zwycięstwo Czarnogóry: 7,00

Pół godziny później, a więc o godzinie 18:30 czeka nas mecz Hiszpanii z Niemcami. Szykuje się więc naprawdę ciekawa rywalizacja. Wszyscy pamiętamy jak dobzi są Hiszpanie, a równocześnie, jak nieprzyjemni, i jak dużo krwi potrafią napsuć każdemu Niemcy. La Roja jest zdecydowanym faworytem do wygranej, jednak możemy być pewni, że Niemcy tanio skóry nie sprzedadzą, a kiedy nadarzy się okazja, na pewno zechcą wyprowadzić kilka groźnych akcji. Mamy nadzieje, że czeka nas tu naprawdę dobre spotkanie, również i pod kątem zakładów bukmacherskich.

zwycięstwo Hiszpanii: 1,20___________remis: 12,00___________zwycięstwo Niemców: 6,50

Następnie zmierzą się ze sobą Dania z Rosją, a więc kolejni faworyci do zwycięstwa w całych Mistrzostwach Europy. Sbora na każdym turnieju tego typu jest naprawdę groźna, jednak wydaje się jednak, że lepszym składem dysponuje reprezentacja Danii, i to właśnie jej eksperci bukmacherscy przyznają znacznie większą szanse na triumf w tej rywalizacji. Czy Duński Dynamit będzie to potrafił potwierdzić tę tezę na boisku? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem! Początek rywalizacji Danii z Rosją zaplanowano na godzinę 20:15.

zwycięstwo Danii: 1,20______________remis: 12,00______________zwycięstwo Rosji: 6,50

I jeszcze godzina 20:45, kiedy to rozpocznie się spotkanie: Szwecja – Słowenia. Szkoda, że nie: Szwecja – Dania, bo mielibyśmy absolutny hit! Teraz też ma być ciekawie, jednak ma to być mecz ze wskazaniem na Szwedów, który są po prostu bardzo doświadczoną reprezentacją, a mimo to w ostatnich latach bez większych sukcesów, i zrobią wszystko, by to zmienić. Czy ambitni Słoweńcy będą potrafili ich powstrzymać w ich marszu po zwycięstwo? Przedmeczowe kursy zdają się nam sugerować, że przy odrobinie szczęścia, to naprawdę możliwy scenariusz. Wynika z nich wręcz to, że to właśnie Słowenia jest wręcz faworytem. Rzeczone kursy na ten mecz prezentują się więc w Totoloteku następująco:

zwycięstwo Szwecji: 2,20____________remis: 8,50____________zwycięstwo Słowenii: 1,95

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania Mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych. Kliknij tutaj, i sprawdź naszą atrakcyjną ofertę kursową, którą przygotowaliśmy dla Ciebie na sobotnie zmagania!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *