Typujemy Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej w grupie polskiej!

W Mistrzostwach Europy piłkarzy ręcznych nastał dzień prawdy. To dziś przekonamy się czy Biało-czerwoni będą potrafili awansować do półfinału tego turnieju. A jakie jeszcze inne mecze czekają nas we środę?

Jako pierwsze wyjdą więc do boju reprezentacje Macedonii i Białorusi. Będzie to jednak chyba najmniej ważny pojedynek dzisiejszego dnia. Oba zespoły już dawno straciły szanse na awans. Będzie to dla nich tylko i wyłącznie mecz o prestiż. Która więc z drużyn będzie potrafiła wykrzesać z siebie jeszcze resztki ambicji, i zagrać na tyle dobrze, by odnieść zwycięstwo w tym meczu, pierwsze w drugiej fazie Mistrzostw Europy? W przypadku Macedonii było by to w ogóle pierwsze zwycięstwo w tym turnieju, gdyż jak dotąd Kirił Lazarow i spółka mogą się pochwalić jedynie dwoma wynikami remisowymi. Początek meczu Macedonii z Białorusią o godzinie 16:00.

zwycięstwo Macedonii: 1,25__________remis: 10,00__________zwycięstwo Białorusi: 4,60

Teraz już o wiele bardziej istotniejsze pojedynki dla końcowego układu tabeli. Pierwszym z nich będzie więc spotkanie Francji z Norwegią. Początek tego starcia zaplanowano na godzinę 18:15. Według serwisów bukmacherskich, to Francja jest zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w tym meczu. Czy to jednak pewniak? Z całą pewnością nie. Spójrzmy na poczynania reprezentacji Norwegii. Prezentuje się w tym turnieju naprawdę świetnie. Jako jedyna nie doznała jeszcze porażki. Czy Norwegowie podtrzymają swoją świetną passę, i zdołają pokonać Francję. Awans do półfinału zdoła wywalczyć prawdopodobnie tylko jedna z drużyn, więc nastawiamy się tutaj na naprawdę emocjonującą rywalizację.

zwycięstwo Francji: 1,18____________remis: 12,00____________zwycięstwo Norwegii: 5,75

W poprzedniej kolejce Reprezentacja Polski pokonała Białoruś 32:27 w drugim meczu fazy głównej mistrzostw Europy w piłce ręcznej i ma naprawdę bardzo duże szanse na awans do półfinału. Wszystko pozostaje w rękach Biało-czerwonych, bowiem zwycięstwo w ostatnim spotkaniu z Chorwacją da im awans do strefy medalowej. Wariantów awansu jest naprawdę sporo, i przy bardzo szczęśliwym zbiegu okoliczności, nawet porażka może zapewnić nam wyjście z grupy. Jednak nie ma co kalkulować, i trzeba zagrać dziś o zwycięstwo! Jak więc Polacy spiszą się z niewalczącą już w zasadzie o nic reprezentacją Chorwacji? Początek pojedynku Polski z Chorwacją o godzinie 20:30

zwycięstwo Polski: 1,45____________remis: 9,20____________zwycięstwo Chorwacji: 3,70

Typujemy fazę zasadniczą Mistrzostw Europy w piłce ręcznej wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.. Kliknij w tym miejscu, i sprawdź naszą kompletną ofertę na wszystkie spotkania rozgrywane we środę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *