Typujemy Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej!

To już ostatni dzień z typowaniem Mistrzostw Europy w piłce ręcznej. Do rozegrania pozostał tylko mecz o trzecie miejsce, oraz wielki finał tej imprezy. Kto zmierzy się więc z sobą w poszczególnych spotkaniach, i co na ich temat sądzą eksperci Totolotka?

Rozpoczynamy więc spotkaniem o trzecie miejsce we wspomnianym turnieju, a więc rywalizacją Norwegii z Chorwacją. W opinii niemal wszystkich ekspertów z dziedziny zakładów bukmacherskich to właśnie faworyzowani Norwegowie mieli znaleźć się w wielkim finale. Stało się jednak zupełnie inaczej, i teraz w pojedynku o trzeciej miejsce zmierzą się z reprezentacją Chorwacji. Kiedy te zespoły mierzyły się z sobą w fazie grupowej, wygrała Norwegia 34 – 31. Dla Chorwatów teraz nadarza się więc znakomita okazja do rewanżu. Czy goście tego pojedynku będą potrafili ją wykorzystać, i tym razem rozstrzygnąć spotkanie z reprezentacją Norwegii na swoją korzyść? Mecz Norwegii z Chorwacją rozpocznie się już o godzinie 15:00.

zwycięstwo Norwegii: 2,55___________remis: 8,00___________zwycięstwo Chorwacji: 1,70

Teraz już sam finał, w którym zmierzą się ze sobą Niemcy i Hiszpania. Nie brakuje głosów, że jest to bardzo nieoczekiwany skład finalistów. Jeszcze w odniesieniu do Niemców, Norwegia chciała złożyć protest, gdyż powtórki wykazały, że w pewnym momencie na boisku znajdowała się nieprzepisowa liczba zawodników niemieckich. Norwegowie ostatecznie zrezygnowali jednak z tego  pomysłu, i reprezentacja Niemiec już bez przeszkód mogła się przygotowywać do finałowego starcia faworyzowaną Hiszpanią. Czy więc La Roja będzie potrafiła udowodnić tę swoją pozycję faworyta na parkiecie, i sięgnie po złoto Mistrzostw Europy, i tym samym zapewni sobie kwalifikację Olimpijską do Rio? Łatwo na pewno nie będzie, gdyż Niemcy na pewno też nie zrezygnują z walki o końcowy sukces. Tegoroczne Mistrzostwa Europy pokazały, że taki sport jak piłka ręczna potrafi być naprawdę bardzo nieprzewidywalny, dlatego chociaż to Hiszpania jest faworytem bukmacherów do zwycięstwa, to absolutnie nie chcemy przekreślać szans naszych południowych sąsiadów. Czy mają oni szansę na sprawienie niespodzianki, i sięgnięcie po złoty medal ME? Początek meczu: Niemcy – Hiszpania, o godzinie 17:30.

zwycięstwo Niemców: 3,50__________remis: 8,75__________zwycięstwo Hiszpanów: 1,40

Typujemy rezultaty spotkań Mistrzostw Europy w piłce ręcznej razem wspólnie z Totolotkiem S.A.. Nasza  oferta kursowa na finał i mecz o trzecie miejsce czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *