Typujemy Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej!

Dziś kolejny dzień rywalizacji w Mistrzostwach Europy w piłce ręcznej. Sobotnie mecze będą o tyle interesujące, że to właśnie w  ten dzień do rywalizacji w drugiej rundzie przystępuje reprezentacja Polski. Z kim więc zmierzą się Biało-czerwoni, i jakie drugie spotkanie zostanie rozegrane w ten dzień?

Sobota w turnieju o Mistrzostwo Europy, to naprawdę szczególny dzień. Sądząc po klasie reprezentacji, którym przyjdzie się dzisiaj z sobą rywalizować, czekają nas dwa wielkie szlagiery. W pierwszym z nich Francja zmierzy się z Chorwacją. W obydwu zespołach nie brakuje zawodników najwyższej światowej klasy, którzy potwierdzili tę opinię w poprzednich spotkaniach. Faworytem bukmacherów do wygranej w tym meczu są Trójkolorowi, jednak klasowi Chorwaci też przecież nie zrezygnują z walki o zwycięstwo. To wszystko daje nam stuprocnetową gwarancję naprawdę znakomitego widowiska. Czy okaże się ono takie również i jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich? Mamy nadzieję, że właśnie tak będzie. Początek meczu: Francja – Chorwacja o godzinie 18:15.

zwycięstwo Francji: 1,45____________remis: 9,00____________zwycięstwo Chorwacji: 3,30

Teraz mecz reprezentacji Polski, która zmierzy się dzisiaj z Norwegią. Początek tej rywalizacji zaplanowano na godzinę 20:30. Po dwóch horrorach z Serbią i Macedonią, Biało-Czerwoni nie dali żadnych szans faworyzowanej przez wszystkich ekspertów Francji wygrywając z nią 31:25. Zwycięstwo to bardzo zbudowało morale naszej kadry, a dodatkowo spowodowało, że Polacy znaleźli się na bardzo uprzywilejowanej pozycji przed rozpoczęciem rywalizacji w drugiej rundzie. Teraz więc czas na Norwegów! Norwegów, którzy poczynają sobie w tym turnieju równie dobrze co nasi. Kolejny niesamowity mecz Polaków zakończony happyendem? Mamy nadzieję, że właśnie tak będzie!

zwycięstwo Polski: 1,45____________remis: 9,25____________zwycięstwo Norwegii: 3,30

Typujemy rozstrzygnięcia spotkań Mistrzostw Europy w piłce ręcznej wspólnie z Totolotkiem S.A.. Kliknij w tym miejscu, i zobacz naszą atrakcyjną ofertę bukmacherską na powyższe mecze!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *