Typujemy Mistrzostwa Europy piłkarzy ręcznych!

Zaczyna się jedna z najważniejszych imprez sportowych 2016 roku! Chodzi oczywiście o Mistrzostwa Europy piłkarzy ręcznych. W turnieju bierze oczywiście udział reprezentacja Polski. Z kim zmierzą się Biało-czerwoni, i jakie jeszcze inne mecze nas czekają?

Rozpoczynamy więc meczem Chorwacji z Białorusią. Rozpocznie się ona o godzinie 16:00. Czy bardzo mocni Chorwaci mają szansę stracić  punkty z Białorusią? Zdaniem ekspertów bukmacherskich, to naprawdę mało prawdopodobny scenariusz. Chorwacja jest typowana przez wszystkich jako jedna z reprezentacji mogąca osiągnąć końcowe zwycięstwo w tym turnieju. Czy więc jak zwykle bardzo ambitni, ale jednak przeciętni w porównaniu z nimi Białorusini, mogą pokusić się tutaj o sprawienie sensacji, i będą w stanie urwać punkty Chorwacji? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem!

zwycięstwo Chorwacji: 1,10__________remis: 13,00__________zwycięstwo Białorusi: 8,25

Teraz mecz Francji z Macedonią. Spotkanie o tyle dla nas istotne, że reprezentacje te rywalizują w tej samej grupie co Polska. Wydaje się jednak, że Francja jest poza zasięgiem, i bez kłopotu powinna rozstrzygnąć ten mecz na swoją korzyść. Jeden Kirił Łazarow, to raczej za mało by móc skutecznie przeciwstawić się całej plejadzie francuskiego gwiazdozbioru, jaki przyjechał na te Mistrzostwa. Każdy inny rezultat, niż pewna wygrana Trójkolorowych, będzie w tym meczu sporą sensacją. Czy więc zdaniem naszych typerów, ma taka prawo się zdarzyć? Początek meczu Francji z Macedonią o godzinie 18:00.

zwycięstwo Francji: 1,09___________remis: 14,25___________zwycięstwo Macedonii: 8,00

Teraz zdaniem bukmacherów- najbardziej wyrównana dzisiejsza para, a więc mecz Islandii z Norwegią. Faworytami do wygranej Islandczycy, jednak nie będzie zbytniej sensacji, jeśli to jednak Norwegowie zagrają z tym meczu na tyle skutecznie, że zwycięstwo przypadnie w udziale właśnie im. To też naprawdę silna reprezentacja. Może nie na zwycięstwo w całym turnieju, jednak na pewno jest w stanie odnosić pojedyncze zwycięstwa w takich meczach jak z faworyzowaną Islandią. A więc Islandia czy Norwegia? Grają już od godziny 18:15.

zwycięstwo Islandii: 1,60____________remis: 8,25____________zwycięstwo Norwegii: 2,70

Na koniec czeka nas tak długo wyczekiwane spotkanie inaugurujące występny reprezentacji Polski. Biało-czerwoni zmierzą się z nim z Serbią. Nasze Orły mają ostatnio wyjątkowe szczęście do rozpoczynania dużej imprezy pojedynkiem z Serbią, i to jeśli chodzi o różne dyscypliny sportowe. Nie inaczej jest tym razem. Zazwyczaj też  wychodziliśmy z tych spotkań obronną ręką. Czy będzie tak również i dziś? Polska jest faworytem bukmacherów do końcowego triumfu w tym meczu. Czy właśnie tak będzie? Początek tego spotkania zaplanowano na godzinę 20:30.

zwycięstwo Polski: 1,30_____________remis: 11,00_____________zwycięstwo Serbii: 4,10

Typujemy wyniki spotkań Mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych razem wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.. Nasza oferta kursowa na pierwszy dzień rywalizacji w tej imprezie czeka już na Państwa tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *