Typujemy mecz: Sporting Gijon – Getafe!

Osiemnastą kolejkę hiszpańskiej Primera Division kończy dzisiejszy pojedynek Sportingu Gijon z Getafe. Co o tym meczu sądzą eksperci Totolotka S.A., i jaką ofertę bukmacherską dla nas przygotowali?

Będzie to Mecz dwóch drużyn balansujących nad strefą spadkową w Primera Division, a więc raczej nie mamy prawa spodziewać się tutaj zbyt fascynującego widowiska. Oba zespoły bardzo potrzebują punktów, dlatego walki oraz ostrych starć na pewno w tym starciu nie zabraknie. Czy nie zabraknie również emocji bukmacherskich, i czy czy ktoś zgarnie komplet punktów? Passa ostatnich spotkań jest lepsza po stronie Getafe, ale za to grają na stadionie Sportingu, więc to zrozumiałe, że gospodarze zdaniem bukmacherów mają większe szanse na zwycięstwo. A Waszym zdaniem? Spotkanie Sportingu Gijon z Getafe rozpocznie się o godzinie 20:45. Będzie ono transmitowane w Eleven.

zwycięstwo Sportingu Gijon: 2,20_________remis: 3,10_________zwycięstwo Getafe: 3,30

Typujemy ligę hiszpańską wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.. Kliknij w tym miejscu, i sprawdź naszą ofertę kursową na mecz Sportingu Gijon z Getafe. Czeka ona na Ciebie tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *