Typujemy mecz: FC Barcelona – Atletico Madryt!

Dziś po południu w hiszpańskiej Primera Division czeka nas spotkanie dnia, o ile nie całego weekendu na europejskich boiskach! Chodzi nam oczywiście o rywalizację FC Barcelony z Atletico Madryt. Czego ciekawego mamy prawo oczekiwać po tym pojedynku, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

Pojedynek zespołów zajmujących dwa pierwsze miejsca w lidze hiszpańskiej. To spotkanie można zareklamować na wiele sposobów. Najbardziej widowiskowy atak przeciwko najbardziej szczelnej obronie – to tylko jeden sposób, w który w światowych mediach jest awizowany pojedynek Barcelony z Atletico. Blaugranę i Los Colchoneros łączy jeszcze jednak rzecz. Otóż drużyny od trzech lat grają na nosie Realowi Madryt, zgarniając mu z przed nosa wszystkie najważniejsze tytuły mistrzowskie. Tak jest i w tym sezonie, gdzie oba mają już cztery punkty przewagi nad Królewskimi. Także w przypadku porażki jednej lub drugiej z nich, ich pozycja wicelidera Primera Division będzie niezagrożona przynamniej do następnej kolejki. A więc Barcelona czy Atletico? Faworytem tego pojedynku jest oczywiście drużyna gospodarzy, jednak nie będzie łatwo strzelić bramki zespołowi, który w poprzednich dwudziestu jeden kolejkach stracił tylko osiem bramek. Z drugiej jednak strony Messi i spółka strzelili klubowi z Madrytu 25% ich dotychczasowych straconych bramek w obecnym sezonie ligowym, pokonując ich na wyjeździe, a to naprawdę sztuka nie lada. Jak więc będzie teraz w meczu na własnym boisku? Barcelona rozpocznie swoją rywalizację z Atletico Madryt o godzinie 16:00. Pojedynek ten będzie można zobaczyć w Eleven.

zwycięstwo FC Barcelony: 1,50_______remis: 4,10_______zwycięstwo Atletico Madryt: 6,25

 Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania meczu Barcelony z Atletico Madryt! Nasza pełna oferta bukmacherska na to spotkanie czeka już na Państwa tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *