Typujemy Copa del Rey!

Rewanżowe spotkania 1/8 piłkarskiego Pucharu Króla dostarczyły nam naprawdę sporych emocji, także tych bukmacherskich. Dziś dokończenie tej fazy, w ramach której zostaną rozegrane dwa mecze. Każdy w nich można już teraz typować w Totolotku! Oto więc kto z kim zmierzy się w czwartek, i jakie zdanie na temat tych pojedynków mają nam do przekazania eksperci Totolotka.

Obydwa spotkania rozpoczną się o godzinie 20:30. Pierwszym z nich będzie mecz Granady z Valencią. W tej rywalizacji sprawa jest raczej rozstrzygnięta. Wynik pierwszego meczu, w którym Valencia rozgromiła Granadę w stosunku cztery do zera, powoduje że to właśnie dzisiejsi goście są już jedną nogą w ćwierćfinale Pucharu Króla. Raczej nikt nie wyobraża sobie, by Nietoperze mogły przegrać czterema lub pięcioma bramkami, i odpaść z dalszej rywalizacji. Jednak zwycięstwo 1:0, lub 2:1? Czy jest ono w zasięgu piłkarzy Granady? W Primera Division gospodarze prezentują się raczej słabo. Zajmują miejsce tuż nad strefą spadkową ligi hiszpańskiej. Jednak Valencia prezentuje się bardzo źle, a w delegacjach po prostu tragicznie. Czy właśnie ten fakt stanowi dobrą przesłankę dl piłkarzy Granady, i jest ich szansą na uzyskanie korzystnego wyniku z Valencią?

zwycięstwo Granady: 2,60____________remis: 3,15____________zwycięstwo Valencii: 2,65

W drugim dzisiejszym czwartkowym starciu Copa del Rey Atletico Madryt podejmie Rayo Vallecano. Rewanżowe spotkanie 1/8 finału Pucharu Króla odbędzie się na Estadio Vicente Calderon. Wszystko wskazuje na to, że napastnik Los Colchoneros, Fernando Torres nie będzie mógł wystąpić w tym meczu z powodu kontuzji. W zespole Diego Simeone z całą pewnością jest go jednak kim zastąpić. Pierwszy mecz zakończył się remisem 1:1, a więc wynikiem, który teoretycznie stawa Rayo w całkiem niezłej sytuacji przed spotkaniem rewanżowym. Czy więc niedoceniani goście będą potrafili sprawić niespodziankę, i wyrzucić z Pucharu Hiszpanii mocarne Atletico? Mecz Atletico Madryt z Rayo Vallecano będzie transmitowany w Canal+ Sport 2.

zwycięstwo Atletico Madryt: 1,25_____remis: 4,95_____zwycięstwo Rayo Vallecano: 10,50

Typujemy rozgrywki piłkarskiego Pucharu Hiszpanii wspólnie z Totolotkiem S.A.. Kliknij w tym miejscu, i zobacz naszą pełną ofertę, którą przygotowaliśmy dla Ciebie na wszystkie czwartkowe mecze! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *