Turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich, co typować?

W europejskim turnieju kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich w Rio, zostały jeszcze tylko dwa mecze- spotkanie o III miejsce, i wielki finał, w którym to wyjaśni się, która reprezentacja zapewni sobie bezpośredni awans na tę imprezę! Jak więc niedzielne mecze mają się, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

Pierwsi na parkiet wyjdą dzisiaj więc Biało-czerwoni, którym o trzecie miejsce w tym turnieju, a więc również i o prawo startu w ostatnim już turnieju kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich przyjdzie rywalizować w Niemcami. Przypomnijmy, że w piątek, w ostatnim  meczu fazy grupowej, przegraliśmy z tym rywalem 3:2. Jednak będzie to zupełnie inny pojedynek. Wtedy jednej i drugiej drużynie już niebardzo zależało na zwycięstwie, trenerzy woleli wprowadzić kilku zawodników rezerwowych, i przetestować różne schematy gry. Dziś będzie zupełnie inaczej. Gra będzie się toczyć o najwyższą stawkę. Zwycięzca zgarnia wszystko, przegrany odchodzi z niczym. Która reprezentacja zwycięży więc w tym pojedynku? Mamy nadzieję, że będzie nią Polska! Spotkanie Polski z Niemcami rozpocznie się o godzinie 13:35. Będzie ono transmitowane w TVP Sport.

zwycięstwo Polski: 1,50__________________________________zwycięstwo Niemców: 2,50

Natomiast już sam finał, rozpocznie się o godzinie 16:35. W fazie grupowej tego turnieju Trójkolorowi wygrali gładko ze Sborną 3:1. Teraz liczą na powtórzenie tego wyniku. Nie będzie oto łatwo, ale zdaniem ekspertów bukmacherskich, i tak Francja jest zecydowanym faworytem do zwycięstwa w tym meczu. Rosjanie jednak na pewno się nie poddadzą, tym bardziej, że to naprawdę bardzo dobry, a przede wszystkim doświadczony zespół, a stawka tego pojedynku (zapewnienie sobie prawa startu w Igrzyskach Olimpijskich), jest naprawdę ogromna, i warta zwycięstwa i dobrej gry. A więc z całą pewnością nie przekreśla lamy szans Rosji, a w zamian nastawiamy się tutaj na dobrą i naprawdę pasjonującą grę! Spotkanie Francji z Rosją będzie transmitowane również w TVP Sport.

zwycięstwo Francji: 1,35_____________________________________zwycięstwo Rosji: 2,65

Zapraszamy do typowania siatkarskiego turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich wspólnie z Totolotkiem! Nasza oferta na finał i mecz o trzecie miejsce jest już dostępna w naszym serwisie. Czeka ona na Ciebie w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *