Środowe mecze Pucharu Hiszpanii!

Puchar Hiszpanii nie daje o sobie zapomnieć! Już dziś dwa rewanżowe spotkania ćwierćfinałowe. Jak prezentują się one, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

O godzinie 20:30 rozpocznie się pojedynek Celty Vigo z Atletico Madryt. Mecz Celty z Atletico będzie można zobaczyć w Canal+ Sport 2. Pierwsze spotkanie w Vigo, zakończone bezbramkowym remisem, daje nadzieję Celcie na korzystny wynik tego dwumeczu. Jednak od samego początku to właśnie Los Colchoneros byli według bukmacherów faworytami do wygranej, i awansu do półfinału. Oczekiwania te nie uległy zmianie, gdyż Atletico nadal ma swój los w garści. Wystarczy, że zagra dziś wieczorem tak jak to ono potrafi najlepiej, a wtedy raczej nie powinno być większego kłopotu ze zwycięstwem, i zaaplikowaniem Celcie kilku bramek. Goście oczywiście nie zamierzają się temu bezczynnie przyglądać, jednak według większości obserwatorów, stoją dzisiaj raczej na straconej pozycji. A co sądzą o tej rywalizacji typerzy Totolotka? Jakie zdarzenia z tego spotkania zdecydowali się umieścić na swoich kuponach bukmacherskich?

zwycięstwo Atletico Madryt: 1,40________remis: 4,25________zwycięstwo Celty Vigo: 8,25

Teraz już godzina 21:30, i rywalizacja Barcelony z Athletic Bilbao. Baskowie dokonali bardzo dużej sztuki, jaką był reset umysłów po dotkliwej porażce z Blaugraną. Kilka dni potem wyszli na drugi mecz z tym przeciwnikiem, i również go przegrali, ale już tylko 1:2. Taki wynik daje pewne nadzieję w spotkaniu rewanżowym. Oczywiście Barcelona to najlepszy klub świata, z którym prawie niemożliwe jest wygrać na wyjeździe, ale przecież Athletic to wybitnie Pucharowa drużyna. Raczej nie należy się dziś spodziewać, że Barca wyjdzie w swoim optymalnym zestawieniu, więc może ten fakt będzie stanowił pewną szansę dla zespołu z Bilbao? Czy więc goście mają szansę pokusić się dziś o dobry wynik w rewanżowym starciu z mocarnym przeciwnikiem? Stracie Barcelony z Athletic Bilbao będzie transmitowane w Canal+ Sport.

zwycięstwo FC Barcelony: 1,30_______remis: 5,50_______zwycięstwo Athletic Bilbao: 8,75

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania rezultatów spotkań Pucharu Hiszpanii. Kliknij w tym miejscu, i sprawdź naszą ofertę na opisane wyżej mecze!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *