Środowe mecze Mistrzostw Europy w piłce ręcznej!

Dziś zakończy się faza zasadnicza Mistrzostw Europy w piłce ręcznej. Teoretycznie jeszcze każda z rozgrywających dziś swoje mecze reprezentacji ma szanse na awans, a wiec z całą pewnością nie będzie nudno. Także pod kątem zakładów bukmacherskich!

Środowe granie w Mistrzostwach Europy w piłce ręcznej rozpoczynamy więc spotkaniem Niemców ze Słowenią. Jego początek o godzinie 17:15. Jeśli Słoweńcy chcą awansować do kolejnej fazy Mistrzostw, muszą koniecznie pokonać dziś reprezentację Niemiec. Zajmują oni ostatnie miejsce w grupie, z jednym punktem za remis w meczu z Hiszpanią, więc to pewne, że tylko wygrana spowoduje, że zostaną dalej w grze. Jednak spowoduje ona pożegnanie się z tym turniejem właśnie Niemców, a oni też absolutnie nie mogą sobie na to pozwolić. Jedno jest pewne- w tym meczu nie ma prawa być nudno!

zwycięstwo Niemców: 2,00___________remis: 8,50___________zwycięstwo Słowenii: 2,10

Szansę na awans do rundy zasadniczej ma także najgorsza jak dotąd w tym turnieju reprezentacja Czarnogóry. Warunek jest jeden- zwycięstwo z faworyzowaną Rosją. Czy to jednak realny scenariusz? Tym bardziej, że porażka wyrzuca z turnieju Rosjan. Sborna na pewno nie zamierza kalkulować, od początku przypuści zdecydowany atak. Czy Czarnogóry będą potrafili się mu oprzeć? A może sami pokuszą się o sprawienie niespodzianki, i wyrzucą faworyzowanych Rosjan z tych Mistrzostw Europy? Początek meczu Rosji z Czarnogórą również o godzinie 17:15.

zwycięstwo Rosji: 1,35___________remis: 10,00___________zwycięstwo Czarnogóry: 4,05

Teraz późniejsze mecze, te rozgrywane o godzinie 20:00. Pierwszym z nich jest pojedynek Hiszpanii ze Szwecją. La Roja ma już pewny awans z grupy. Szwedzi muszą jeszcze o niego walczyć, ale najpewniej też awansują. Dlatego dla jednych i drugich tak ważne jest zwycięstwo w tym spotkaniu. Pozwoli ono przystąpić do drugiej fazy Mistrzostw Europy z dodatkowymi dwoma punktami, co znacznie zwiększyło by ich szanse na awans do kolejnego etapu, jakim będzie już faza pucharowa. A więc Hiszpania czy Szwecja? Zdaniem ekspertów bukmacherskich, zdecydowanym faworytem do wygranej w tym mecze jest drużyna gospodarzy. A co na ten temat sądzą nasi typerzy? Jakie zdarzenia z tego meczu umieścili na swoich kuponach bukmacherskich?

zwycięstwo Hiszpanii 1,22____________remis: 11,00____________zwycięstwo Szwecji: 4,80

I jeszcze mecz Danii z Węgrami. Zapowiada się on naprawdę bardzo emocjonująco. Dania to jedyna obok Polski- reprezentacja, która potrafiła odnieść komplet zwycięstw. Czy taki stan będzie się utrzymywał również po spotkaniu z Węgrami? Madziarzy są na razie drudzy w grupie. Też mają już zapewniony awans, ale dodatkowe dwa punkty w kolejnej fazie to zawsze łakomy kąsek. Czy jednak będą oni potrafili coś zdziałać w rywalizacji z mocarną Danią? Przekonamy się o tym już niebawem!

zwycięstwo Danii: 1,32____________remis: 10,00____________zwycięstwo Węgrów: 4,55

Zapraszamy do wspólnego typowania spotkań Mistrzostw Europy w piłce ręcznej. Ofertę bukmacherską totolotka na wszystkie środowe pojedynki można znaleźć już teraz w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *