Półfinały Australian Open w zakładach bukmacherskich!

Zapraszamy Was do typowania rezultatów spotkań półfinałów tenisowego Australian Open gry pojedynczej pań! Przypominamy, że w jednym z nich wystąpi nasza Agnieszka Radwańska. Jakie więc spotkania czekają nas we wspomnianym turnieju?

Najwyżej rozstawiona z tenisistek w prestiżowym rankingu WTA, a więc Serena Williams będzie rywalką naszej Agnieszki Radwańskiej w półfinale wielkoszlemowego turnieju Australian Open. Broniąca tytułu Amerykanka pokonała we wtorkowym szlagierze w Melbourne raczej bez większych problemów Rosjankę Marię Szarapową. Jak pójdzie jej teraz z naszą Isią? Czy Agnieszka Radwańska będzie potrafiła sprawić niespodziankę w tym pojedynku? Przecież to również zawdoniczka ze ścisłego światowego topu, co udowodniła już nie raz,  i udowadnia nadal. Pokaz gry w tenisa na najwyższym światowym poziomie? Oj, to zdecydowanie dobry adres! Początek pojedynku Sereny Williams z Agnieszką Radwańską zaplanowano na godzinę 03:30 w nocy.

zwycięstwo Sereny Williams: 1,14_______________zwycięstwo Agnieszki Radwańskiej: 4,85

W drugim nocnym półfinale Australian Open zmierzą się ze sobą Angelique Kerber i Johanna Konta. Tutaj faworyta też łatwo wskazać, jest nim oczywiście Kerber. Johanna Konta do tej pory nie odnosiła większych sukcesów w zawodowym tenisie. Zwyciężała jedynie kilka mniej prestiżowych turniejów, przeznaczonych głównie dla zawodniczek z drugiej i trzeciej setki rankingu WTA. Konta zajmuje w nim aktualnie 47 pozycję. Półfinał Australian Open jest jej życiowym sukcesem. Czy Brytyjka będzie potrafiła pociągnąć tę swoją dobrą passę, sprawi kolejną niespodziankę, i awansuje to finału turnieju wielkoszlemowego? Angelique Kerber rozpocznie planowo swoją rywalizację z Johanna Kontą o godzinie 04:45.

zwycięstwo Angelique Kerber: 1,30_____________________zwycięstwo Johanny Konty: 3,25

Typujemy rezultaty spotkań tenisowego Australian Open wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.. Kliknij w tym miejscu, i sprawdź naszą pełną ofertę kursową na ten turniej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *