Piłkarska sobota w ligach europejskich!

Przed nami naprawdę bardzo interesująca sobota w najsilniejszych ligach piłkarskich starego Kontynentu. Zabraknie co prawda meczów ligi angielskiej, ale nic to, gdyż w innych krajach czekają nas wielkie emocje, mamy nadzieję, że także i te związane z typowaniem i z zakładami bukmacherskimi.

I tak we francuskiej Ligue, spotkają się ze sobą Angers i Monaco. Wiecie który zespół w lidze francuskiej stracił najmniej bramek, nie licząc oczywiście PSG? Właśnie Angers! Jedno jest raczej pewne. W tym meczu nie mamy co oczekiwać wielkiego widowiska i porywającej gry. Obydwa zespoły słyną w dobrej gry w defensywie, i zarówno Angers jak i Monaco na pewno będą się starały za wszelką cenę nie stracić bramki. Czy któryś z tych zespołów będzie więc potrafił strzelić dziś o jedną bramkę więcej od przeciwnika? Początek meczu Angers z Monaco o godzinie 17:00.

zwycięstwo Angers: 3,25____________remis: 2,90____________zwycięstwo Monaco: 2,35

Teraz hiszpańska Primera Division. Hitem dzisiejszych spotkań jest oczywiście pojedynek Barcelony z Atletico Madryt. Piszemy o nim jednak oddzielnie w innym miejscu. To jednak nie koniec ciekawych spotkań w Hiszpanii, gdyż bardzo interesująco zapowiada się mecz Eibar i Malagą. Eibar, które całkiem niepostrzeżenie stało się jedną z silniejszych ekip ligi hiszpańskiej, spychając tym samym kilka klubów z tego grona, między innymi właśnie Malagę. Czy waleczni gospodarze będą w stanie potwierdzić powyższe opinie, i pokonają ekipę Malagi, przybliżając się tym samym do ich wyśnionych występów w europejskich pucharach? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem. Eibar rozpocznie swoją rywalizację z Malagą o godzinie 18:15.

zwycięstwo Eibar: 2,40______________remis: 3,05______________zwycięstwo Malagi: 3,00

Nieco później, bo o godzinie 18:30, zapraszamy Was na typowanie spotkania niemieckiej Bundesligi: Stuttgart – Hamburger! Spotkanie to może być szczególnie emocjonujące dla polskich kibiców, ponieważ zapowiada się w nim na pojedynek Przemysława Tytonia z Artjomsem Rudņevsem. Jeśli oczywiście ci dwaj piłkarze wyjdą w podstawowych składach swoich drużyn, ale zakładamy, że tak, gdyż miało to miejsce w poprzednich kolejkach, i zarówno Polak jak i Łotysz raczej nie zawodzili. jeśli natomiast chodzi faworyta do zwycięstwa w tym meczu, to według serwisów bukmacherskich jest nim będący niżej w tabeli, ale łapiący naprawdę niezłą formę Stuttgart. Czy będzie tak w istocie? Pojedynek Stuttgartu z Hamburgiem będzie transmitowany w Eurosporcie 2.

zwycięstwo Stuttgartu: 1,90__________remis: 3,50__________zwycięstwo Hamburga: 3,70

Typujemy mecze lig europejskich wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.. Nasza pełna oferta bukmacherska na wszystkie mecze tego dnia czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *