NBA w zakładach bukmacherskich!

Najbliżej nocy czeka nas znów kolejna dawna typowania NBA. W amerykańskiej lidze koszykówki zostanie rozegranych wtedy kilka spotkań. Z całą pewnością nie powinno być nudno! Jak więc prezentują się wszystkie nocne pojedynki w NBA, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

I tak przyjdzie nam typować pięć spotkań. Jedno z nich będzie można zobaczyć w TV, ale o tym później. Wszystkie te mecze można typować już teraz w Totolotku. Poniżej prezentujemy każdą z pięciu par, wraz z godziną rozpoczęcia danego pojedynku, a także wartościami kursowymi poszczególnych możliwych rozstrzygnięć, jakie można znaleźć w Totolotku. Najbliższej nocy w NBA zmierzą się więc ze sobą:

Washington Wizards – Orlando Magic (godzina 01:00)

zwycięstwo Washington Wizards: 1,90____remis: 9,25____zwycięstwo Orlando Magic: 2,05

Miami Heat – Dallas Mavericks (01:30)

zwycięstwo Miami Heat: 1,75_______remis:  9,50_______zwycięstwo Dallas Mavericks: 2,25

Toronto Raptors – Charlotte Hornets (01:30)

zwycięstwo Toronto Raptors: 1,40____remis: 10,25____zwycięstwo Charlotte Hornets: 3,30

Chicago Bulls – New York Knicks (02:00)

zwycięstwo Chicago Bulls: 1,35______remis: 10,25______zwycięstwo New York Knicks: 3,45

Los Angeles Lakers – Philadelphia 76ers (04:30)

zwycięstwo Los Angeles Lakers: 1,75____remis: 9,50____zwycięstwo Philadelphii 76ers: 2,20

I tak spotkaniem dnia, a raczej nocy wydaje się pojedynek Washington Wizards z Orlando Magic. Czarodzieje są faworytami bukmacherów do zwycięstwa w tym meczu, jednak pamiętajmy, że są oni po dwóch porażkach z rzędu, przez co presja ciążąca na nich jest znacznie większa niż na całkiem dobrze poczynającym sobie ostatnio Orlando. Interesująco wygląda też rywalizacja Miami Heat z Dallas Mavericks. Natomiast w TV (Canal+ Sport) będzie można zobaczyć mecz: Chicago Bulls – New York Knicks, swoją drogą również bardzo ciekawy. Nie może go zabraknąć na Waszym kuponie bukmacherskim!

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza swoich typerów do wspólnego obstawiania NBA. Kliknij w tym miejscu, i sprawdź naszą aktualną ofertę kursową na mecze najbliższej nocy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *