Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej w zakładach bukmacherskich!

Czwarty dzień Mistrzostw Europy w piłce ręcznej to rywalizacja w grupach C i D. Komu z kim przyjdzie się więc zmierzyć w poniedziałek, i co na temat wszystkich tych spotkań mają nam do powiedzenia eksperci Totolotka?

Rozpoczynamy więc starciem Rosji z Węgrami. Jego początek o godzinie 18:00. To będzie walka na całego! Rosja przegrała pierwszy mecz z Danią, i to dość zdecydowanie. Teraz ma nastąpić reaktywacja tej drużyny, i pokazanie, że wcale nie jest taka słaba, jak miałaby sugerować właśnie ta wspomniana porażka. Problem jednak w tym, że Węgrzy również nie są słabi. Reprezentacja prowadzona przez trenera Vive Kielce, ma apetyt na kolejce swoje zwycięstwo. Dla jednych i drugich nie będzie to łatwy mecz. Ale chyba takich nie ma na tych mistrzostwach. A więc Rosja czy Węgry? Przekonamy się już niebawem!

zwycięstwo Rosji: 2,60_____________remis: 9,50_____________zwycięstwo Węgrów: 1,60

Zaledwie piętnaście minut później, a więc już o godzinie 18:15, rozpocznie się kolejne spotkanie: Słowenia – Hiszpania. Słoweńcy zagrali naprawdę dobry mecz ze Szwecją, jednak ostatecznie przegrali, i teraz chcąc mieć jeszcze szansę na cokolwiek muszą wygrać. Ale jak tu myśleć o zwycięstwie, jeśli teraz przyjdzie im się zmierzyć z Hiszpanią, czyli ścisłym faworytem do końcowego sukcesu w tych Mistrzostwach Świata w piłce ręcznej. Drużyna Słowenii nie jest zła, ma jednak pecha, że los przydzielił im aż tak silnych rywali. Czy więc Słowenia ma szansę na sprawienie niespodzianki, i pokonanie faworyzowanej przez bukmacherów Hiszpanii?

zwycięstwo Słowenii: 6,00___________remis: 11,50___________zwycięstwo Hiszpanii: 1,18

Trochę później, bo już o godzinie 20:15- reprezentacja Czarnogóry rozegra swój pojedynek z Danią. Tu sprawa wydaje się absolutnie prosta. Czy debiutant, jakim jest Czarnogóra, ma jakiekolwiek szansę na nawiązanie skuteczniej walki z tak bardzo zaprawioną w bojach, i jak zawsze silną reprezentacją Danii? Według ekspertów bukmacherskich- znikome. Porażka Danii z Czarnogórą była by największą sensacją tego turnieju. Czy więc według naszych typerów- ma prawo się ona przytrafić? Jakie zdarzenia z tego meczu umieściliście na swych kuponach bukmacherskich?

zwycięstwo Czarnogóry: 14,00___________remis: 16,75___________zwycięstwo Danii: 1,02

Zmagania w poniedziałkowych meczach Mistrzostw Europy w piłce ręcznej kończy rywalizacja Niemców ze Szwecją. Na zakończenie szykuje się nam więc mecz dnia. Niemcy przegrali swoje stracie z Hiszpanią, i teraz chcąc dalej liczyć się jeszcze w tych Mistrzostwach Europy, koniecznie muszą sięgnąć dziś po zwycięstwo. Taki sam cel mają Szwedzi, którzy pokonali- chociaż nie bez kłopotów Słowenię, i aby mieć już pewny awans i móc sobie pozwolić na ewentualną porażkę z bardzo mocną Hiszpanią- nie mogą sobie pozwolić dziś na przegraną z Niemcami. Wygląda więc na to, że szykuj się nam naprawdę bardzo emocjonujące widowisko. Niemcy rozpoczną mecz ze Szwedami o godzinie 20:30.

zwycięstwo Niemców: 1,90____________remis: 8,50____________zwycięstwo Szwecji: 2,20

Typujemy wyniki Mistrzostw Świata w piłce ręcznej wspólnie z Totolotkiem S.A.. Kliknij w tym miejscu, i przekonaj się o naszej naprawdę atrakcyjnej ofercie bukmacherskiej na ten turniej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *