Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej w zakładach bukmacherskich!

Zapraszamy Was do typowania wyników spotkań Mistrzostw Europy w piłce ręcznej! Dzisiaj swoje mecze rozgrywa także grupa w której nie rywalizują Polacy. Oto więc jakie mecze zostaną w niej rozegrane.

Pierwsi wyjdą więc do boju Szwecja i Węgry. Mecz ten ma podobny ciężar gatunkowy jak pojedynek Macedonii z Białorusią, a więc jest w zasadzie nieważny, co nie znaczy, że nie warto go typować! Szwedzi są faworytami do zwycięstwa w tym meczu, i na pewno zechcą pożegnać się z Mistrzostwami Europy z honorem, a więc ze zwycięstwem. Tylko czy reprezentacja prowadzona przez trenera Vive Kielce pozwoli im na taki łatwy triumf, jak mogły by na to wskazywać przedmeczowe kursy? Początek meczu Szwecji z Węgrami o godzinie 16:00.

zwycięstwo Szwecji: 1,25____________remis: 10,75____________zwycięstwo Węgrów: 4,35

Teraz już godzina 18:15, i szalenie ciekawie zapowiadająca się wtedy rywalizacja Niemców z Danią! Sprawa wydaje się bardzo prosta- zwycięzca awansuje do półfinału, przegrany zostaje z niczym. Przed rozpoczęciem tego meczu, w lepszej pozycji zdają się być Duńczycy, którym do awansu wystarczyć i remis. Jednak niema mowy, by goście tego meczu również nie zawalczyli o pełną pulę! A więc Niemcy czy Dania? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem!

zwycięstwo Niemców: 4,00_____________remis: 9,75_____________zwycięstwo Danii: 1,35

I jeszcze spotkanie Hiszpanii z Rosją. Początek tego pojedynku zaplanowano na godzinę 20:30. Dla Hiszpanów sprawa jest prosta- tylko zwycięstwo! Każdy inny wynik sprawia, że będą musieli oni drżeć o swój awans. Szczególnie, jeśli Niemcy w meczu z Danią zdobędą przynamniej jeden punkt. La Roja jest w tej korzystnej sytuacji, że będzie znała wynik wspomnianego meczu, i będzie wiedziała z jakim nastawianiem powinna podejść do meczu z Rosją. Nie mniej na pewno i tak nie będą kalkulować, tylko wyjdą na ten pojedynek w pełni skoncentrowani, i zagrają o zwycięstwo. Tylko, czy Sborna tak łatwo da się pokonać?

zwycięstwo Hiszpanii: 1,35____________remis: 10,00____________zwycięstwo Rosji: 3,85

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania rezultatów spotkań Mistrzostw Europy w piłce ręcznej. Nasza pełna oferta kursowa na wszystkie środowe mecze wspomnianego turnieju czeka już na Państwa tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *