Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej w zakładach bukmacherskich!

Dzisiaj w Mistrzostwach Europy w piłce ręcznej czekają nas spotkania w grupie, w której nie rywalizuje Polska, ale i tak powinno być interesująco! Co więc ciekawego do typowania czeka nas we wtorek?

I tak o godzinie 18:15 rozpocznie się mecz Hiszpanii z Węgrami. Reprezentacja La Roja nie ma wyboru. Hiszpanie, chcąc liczyć się jeszcze w walce o awans z grupy, koniecznie muszą wygrać dzisiejsze starcie z Węgrami. W teorii nie powinno być to aż tak trudne zadanie do zrealizowania. Węgrzy notują przecież niemal same przegrane, i to przegrane naprawdę sporą ilością bramek. Czy w pojedynku z Hiszpanią będzie podobnie, i po raz kolejny zakończy się on kilkunastobramkową stratą do swoich dzisiejszych przeciwników? Może więc zupełnie niezłym pomysłem na ten mecz było by zagranie sporego handicapu bramkowego na drużynę gospodarzy? W każdym razie szykują się naprawdę spore emocje, mamy nadzieję, że także te bukmacherskie.

zwycięstwo Hiszpanii: 1,10___________remis: 13,25___________zwycięstwo Węgrów: 7,75

Godzina 20:30, to już rywalizacja Szwecji z Danią. Duńczycy są na jak najlepszej drodze do zapewniania sobie awansu do półfinału Mistrzostw Europy. Szwedzi stracili już tę szansę, ale przecież nikt nie ma wątpliwości, że to naprawdę mocna reprezentacja, potrafiąca święcić triumfy w minionych latach. Więc dlaczego nie moglibyśmy być w tym spotkaniu świadkami sporej niespodzianki, za jaką z całą pewnością została by odebrana porażka reprezentacji Danii. Szwedzi jak Macedończycy  w polskiej grupie- mimo, że już bez szans na awans, mogą się okazać zespołem, który do końca będzie rozdawał karty, i decydował o tym, które zespoły zdołają wywalczyć awans z grupy? Czy rzeczywiście tak będzie? Przekonamy się o tym już niebawem. A więc Szwecja czy Dania? Typujemy już teraz!

zwycięstwo Szwecji: 5,75_____________remis: 11,75_____________zwycięstwo Danii: 1,18

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania rozstrzygnięć Mistrzostw Europy w piłce ręcznej! Sprawdź naszą ofertę kursową! Czeka już ona na Ciebie tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *