Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej, co typować?

Trzeci dzień Mistrzostw Europy w piłce ręcznej przyniesie kolejne cztery spotkania reprezentacji. Oto więc kto z kim zagra, i co do powiedzenia na temat tych pojedynków mają nam eksperci Totolotka!

Złożyło się tak, że zmierzą się z sobą drużyny, które potrafiły wygrać swoje mecze inauguracyjne, z zespołami, które doznały w nich porażek. Przegrani będą więc dodatkowo zmotywowani, by nie odpaść z turnieju, dlatego wszystkie spotkania mimo, że teoretycznie są w nich zdecydowani faworyci do wygranej, zapowiadają się naprawdę bardzo emocjonująco. Rozpoczynamy więc meczem Białorusi z Islandią. Jego początek o godzinie 16:00. Przegranymi z tej pary są oczywiście Białorusini. By liczyć się jeszcze w tych mistrzostwach, potrzebne jest koniecznie zwycięstwo. Nie będzie o nie jednak łatwo, a precyzyjniej mówiąc, będzie ono prawie niemożliwe. Białoruś od samego początku zdaje się odstawać od reszty stawki, co potwierdza jego rezultat meczu z Chorwacją (21-27). Czy w pojedynku z naprawdę mocną reprezentacją Islandii będzie potrafił przynajmniej częściowo zatrzeć to złe wrażenie pozostawione po swojej grze?

zwycięstwo Białorusi: 5,50____________remis: 11,50____________zwycięstwo Islandii: 1,18

Teraz mecz reprezentacji Serbii z Francją. Jego początek o godzinie 18:15. Serbowie wcale nie są złą reprezentacją. Mają jednak pecha, że trafili do bardzo silnej grupy z Polską, i właśnie z Francją, z którą przyjdzie im się zmierzyć w swoim meczu numer dwa na tym turnieju. Czy istnieje siła, mogąca zatrzymać Trójkolorowych w drodze po kolejną zwycięstwo? Jeśli wszyscy zawodnicy Serbii zagrają na swych pełnych obrotach, będzie to możliwe, ale nawet to może nie wystarczyć na doskonale dysponowaną Francję. A więc Serbia czy Francja? Czy mamy prawo oczekiwać w tym meczu niespodzianki, za jaką z całą pewnością zostało by uznane zwycięstwo dzisiejszych gospodarzy?

zwycięstwo Serbii: 6,00_____________remis: 12,75_____________zwycięstwo Francji: 1,15

O tej samej godzinie Norwegia rozpocznie swoją rywalizację z Chorwacją. To teoretycznie najbardziej wyrównane, a więc i tym samym najbardziej atrakcyjne spotkanie pod względem zakładów bukmacherskich. Jednak tak naprawdę przecież to reprezentacja Chorwacji jest faworytem ekspertów bukmacherskich do wygranej. Czy jednak mocni (bo przecież są mocni) Norwegowie, którzy mają nóż na gardle będą w stanie zagrać na tyle dobrze, by móc przynamniej powalczyć w teoretycznie mocniejszymi Chorwatami? Na pewno nie zrezygnują z dążenia do realizacji tego celu, a więc emocje, mamy nadzieję, że również i te bukmacherskie- gwarantowane!

zwycięstwo Norwegii: 3,85__________remis: 10,25__________zwycięstwo Chorwacji: 1,35

Niedzielne zmagania w Mistrzostwach Europy kończymy oczywiście meczem Polski z Macedonią, a raczej Macedonii z Polską, bo formalnie to Kirił Łazarow i spółka są gospodarzami tego spotkania. Jednak obojętnie od tego, kto tu jest gospodarzem, a kto gościem, to właśnie Biało-czerwoni mają według bukmacherów większe szanse na wyjście zwycięsko z tej rywalizacji. Czy właśnie tak będzie? Będziemy mieli okazji przekonać się o tym już niebawem.  Początek rywalizacji w tym meczu o godzinie 20:30.

zwycięstwo Macedonii: 4,20___________remis: 10,75___________zwycięstwo Polski: 1,30

Typujemy wyniki Mistrzostw Świata w piłce ręcznej wspólnie z Totolotkiem S.A.. Kliknij w tym miejscu, i przekonaj się o naszej naprawdę atrakcyjnej ofercie bukmacherskiej na ten turniej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *