Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej, co typować?

W Mistrzostwach Europy w piłce ręcznej dojdzie dzisiaj do następnych ciekawych pojedynków. Swój mecz rozgrywa między innymi reprezentacja Polski. A co jeszcze interesującego pod względem zakładów bukmacherskich czeka nas w poniedziałek?

Rozpoczynamy zatem spotkaniem Macedonii z Norwegią. Rozpocznie się ono o godzinie 18:15. To bardzo ważny mecz z perspektywy naszej reprezentacji. Najlepszym rozstrzygnięciem dla Biało-czerwonych była by porażka Norwegów. Ale czy to w ogóle możliwe? Macedończycy nie są złym zespołem, jednak chyba nikt nie ma wątpliwości, że to właśnie Norwegia jest faworytem serwisów bukmacherskich do zwycięstwa w tym pojedynku. Jednak przecież Macedonia z Kiriłem Łazarowem, i jeszcze kilkoma innymi niezłymi zawodnikami, wcale nie jest taka słaba, jak mogły by na to wskazywać dotychczasowe wyniki. Czy więc Macedonia ma szansę na pokonanie Norwegii, czym mocno utorowała by Polsce drogę do półfinałów? My wierzymy, że tak! A jakie zdanie mają na ten temat typerzy Totolotka? Jakie zdarzenia z tego spotkania zdecydowali się umieścić na swoich kuponach bukmacherskich?

zwycięstwo Macedonii: 3,80__________remis: 10,00__________zwycięstwo Norwegii: 1,35

Teraz Polska, która rozpocznie swój bój z Białorusią o godzinie 20:30. Dla naszych liczy się tylko zwycięstwo. Nieszczęsna porażka z Norwegią może spowodować wysoko idące konsekwencje. Kolejna przegrana będzie oznaczała, że przestajemy się liczyć w walce o medale. Wygrana w dalszym ciągu utrzymuje nas jeszcze w grze. Dla Biało-czerwonych żarty się już skończyły. Zaczyna się natomiast mordercza walka o awans! Białoruś nie wydaje się mocnym rywalem, może więc czeka nas w końcu jakiś luźniejszy mecz, który nie spowoduje straty aż tak dużej ilości sił, który wygramy na luzie? Czy właśnie tak będzie, i pokażemy wszystkim, że jeszcze Polska nie zginęła, i nadal liczy się w walce o półfinały? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem!

zwycięstwo Polski: 1,10____________remis: 15,00____________zwycięstwo Białorusi: 7,50

Typujemy rozstrzygnięcia poniedziałkowych spotkań Mistrzostw Europy w piłce ręcznej wspólnie razem z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.. Nasza pełna oferta kursowa na ten dzień czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *