Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej, co typować?

Niedziela, to kolejny dzień rywalizacji w Mistrzostwach Europy w piłce ręcznej. Zapraszamy do typowania dwóch spotkań w grupie, w której nie występuje reprezentacja Polski, ale i tak te mecze prezentują się naprawdę ciekawie. Kto więc dziś z sobą zagra, i co na temat tych pojedynków mają nam do powiedzenia eksperci Totolotka?

Niedzielne granie rozpoczynamy więc o godzinie 18:15, kiedy to rozpocznie się pojedynek Niemów z Rosją. Wydaje się, że reprezentacja Niemiec ma relatywnie prostą drogę do awansu z grupy. W zgodnej opinii ekspertów- wygrana z Rosją nie powinna być dla nich zbytnim wyzwaniem. Jeśli gospodarze przystąpią do tego starcia w pełni skoncentrowani, nie powinni mieć większych problemów z pokonaniem Sbornej. Pamiętajmy jednak, że tu turniej, w którym  jeszcze każdy będzie się liczył, i jednym zwycięstwem można zyskać naprawdę sporo. Rosjanie są tego świadomi. Wiedzą jak ważna jest wygrana,  i z całą pewnością również nie zrezygnują z walki o nią. Dlatego mamy nadzieję na naprawdę ciekawe i emocjonujące widowisko. Który z rywalizujących zespołów zdaniem naszych typerów będzie potrafił osiągnąć w nim zwycięstwo?

zwycięstwo Niemców: 1,50_____________remis: 9,50_____________zwycięstwo Rosji: 2,90

Godzina 20:30, to już naprawdę bardzo ciekawie zapowiadająca się rywalizacja reprezentacji Hiszpanii i Danii. Wygląda na to, że siła La Roja nie jest już tak ogromna jak w poprzednich turniejach rangi mistrzowskiej. Hiszpanie owszem, grają przez cały czas na naprawdę dobrym poziomie, jednak ich gra nie jest już tak galaktyczna jak jeszcze do niedawna. Dlatego też wygląda na to, że mogą oni mieć pewne kłopoty z pokonaniem Danii. A tak naprawdę wcale nie jest powiedziane, że będą potrafili rozstrzygnąć ten mecz na swoją korzyść. Według ekspertów naszego serwisu nie będzie większej niespodzianki, jeśli to jednak Dania odniesie dziś zwycięstwo. Przedmeczowe kursy na pojedynek Hiszpanii z Danią w Totolotku prezentują się więc następująco:

zwycięstwo Hiszpanii: 1,95_____________remis: 8,00_____________zwycięstwo Danii: 2,15

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania rezultatów niedzielnych spotkań Mistrzostw Europy w piłkę ręczną. Nasza atrakcyjna oferta na wszystkie te pojedynki czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *